Ücretsiz PES 2016 Versiyonu 4 Aralık'ta PlayStation'da

Ücretsiz PES 2016 Versiyonu 4 Aralık’ta PlayStation’da

TEKNOLOJİ

Futbol severlerin favori bilgisayar oyunu PES 2016’nın ücretsiz sürümü yayınlanacağı oyunun üreticisi Konami tarafından resmen duyuruldu. Uzun süredir oyun severler tarafından PES 2016 ücretsiz versiyonu beklenirken şu ana kadar oyunun üreticisi Konami’den net bir açıklama gelmemişti. PES 2016 ücretsiz versiyonu önümüzdeki günlerde yayınlanması beklenirken bu sürümün giriş seviyesi bir versiyon olacak açıklandı.

PES 2016 ücretsiz versiyonunda tüm sürüm özelliklerinde ulaşmak mümkün olmasa da dünyanın en çok satan oyunları arasında yer alan PES 2016′nın özelliklerini giriş seviyesinde de olsa yaşamak mümkün olacak. PES 2016 ücretsiz versiyonu oyununda ilk açıklalan takımlar Fransa, Brezilya, Roma ve Bayern Münih olarak duyurulurken bu takımların yanı sıra henüz belli olmayan 3 takım da yer alacak. Oyunda normal maç modu açık olurken oyunseverler bu şekilde ücretsiz Pes 2016 oynamanın keyfini yaşayabilecek. PES 2016 ücretsiz versiyonu yayınlanma tarihi 6 Aralık olarak açıklanırken PlayStation 4 ve Playstation 3 için yayınlanacağı resmi olarak duyuruldu. Oyunun Xbox‘a gelip gelmeyeceği ise henüz açıklanmadı.

PES 2016 ÜCRETSİZ VERSİYONU GELİYOR

PES 2016 ücretsiz versiyonunda My Club modunu ücret ödenmeden açık olacağı duyurulurken oyunda ayrıca antrenman modu da açık olacak.  PES 2016 güncellemeleri de ücretsiz versiyonda uygulanabilecek. 7 takımın yer alacağı PES 2016 ücretsiz versiyonu şimdiden oyun severler arasında büyük bir merakla beklemeye başladı. Futbol oyunları içerisinde ayrı bir yeri olan PES’in bu şekilde daha fazla kullanıcıya ulaşarak oyun dünyasında ki etkinliğini arttırmasını hedefliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

*