OLAYLARI HALKA RAPOR EDEN GAZETE

Ucube kalkıyor yerine simge aranıyor

in GÜNDEM/SÜRMANŞET by

İznik Belediyesi “Sosyal ve Katılımcı Belediyecilik” anlayışıyla halkın fikirlerini dinleyecek. Belediye, dört yol mevkiinde İznik’i simgeleyecek proje çalışması başlattı.

İznik Belediye Başkanı Osman Sargın İznik’e hizmet yolunda oluşturduğu gönül köprüleri ile Sosyal ve katılımcı belediyecilik anlayışıyla İzniklilerle fikir alışverişinde bulunuyor. İznik için bir fikrim var diyen herkesi bu fikirlerini paylaşmaya davet eden Başkan Sargın, “Halkımızın fikirleri bizler için değerlidir” dedi.

Başkan Sargın konuyla ilgili konuşmasında “Değerli Hemşehrilerim; Tarih, doğa ve kültür kenti, alimler diyarı ve tarihi bir sanat merkezi ilçemizin merkezi Dörtyol mevkiinde şehrimize simge olacak bir proje gerçekleştirmek istiyoruz. Siz değerli hemşehrilerimizin destekleri ile birlikte şehrin simgesini belirlemek istiyoruz. Bu sebeple 1 ay sürecek bir anket ile sizlerin önerilerini öğrenmek istiyoruz. Şehrimize simge olacak, şehrin hem geçmişten aldığı ilhamı hem de gelecek vizyonunu yansıtacak bir simgeyi sizlerin önerileri ile belirlemek istiyoruz. Anket niteliği taşıyan çalışmamıza hem şahsi sosyal medya hesaplarıma yorum, mesaj hem de beğeni sayfalarımıza beğeni ve mesaj olarak gönderebileceğiniz gibi, kurumsal mail adreslerimize de önerilerinizi de iletebilirsiniz. Şimdiden sizlere katkılarınızdan dolayı teşekkür ederim” dedi.

 

Bir Cevap Yazın

Your email address will not be published.

*

Latest from GÜNDEM

Şehitlerimiz yad edildi

Milli iradeye sahip çıkan aziz milletimizin Demokrasi Zaferi ile taçlandırdığı 15 Temmuz
Go to Top