Ümraniye evden eve nakliye

Ümraniye evden eve nakliye

EKONOMİ

Ümraniye başta olmak üzere istanbulun bütün ilçelerinde Ümraniye evden eve nakliyat ve depolama hizmetlerimiz mevcuttur.
Ev eşyaları veya ofis eşyaları taşıma bizim işimiz çünkü biz bu işi 1999 yılından bu yana yapmaktayız ilk zamanlarda açık arabalarla evden eve nakliyat hizmetleri sunuyorduk daha sonra modren kasa imalatçilari ile anlaçarak modern kasalar yaptırarak hizmetlerimizi bir tık daha iyleştirerek daha iyi hizmetler sunmaktayiz.
Ev eşyalar daha iyi taşiyabilmek için Asansörlü Evden eve nakliyat hizmeti sunmaya başladık istanbulun genelinde toplam 4 firmada asansörlü nakliye hizmeti var bunlardan birisi M.kelebek nakliyat kuruluşundan bu yana evden eve nakliyat ve depolama hizmetleri sunmuştur.

Firmamız bir eşya nasıl taşınır ve nelere dikkat edilir bunun bilincinde özelikle bize denk gelen işler antika eşyaların taşımaları ve ofis taşıma, bu işler bizi tecrübelerimizden, ve referanslarımızdan dolayı bulmaktalar.
Bizde bu tür işlerde uzmanlaşan ekiplerimiz ile çok başarılı işler ortaya koymaktayiz.

İstanbulun dışında kocaeli’de yoğun olarak evden eve nakliyat hizmetlerimiz mevcuttur.

Gebze de yaklaşık 1 sede önce şübemiz faliyete geçmiş ve Gebze evden eve nakliyat olarak hizmetınızdedir asansörlü nakliye hizmetimiz gebze de daha çok rağbet görmektedır toplam 4 asansörümüz var bunların 2 tanesını gebzedeki şübemizde çalıştırmaktayız ve istanbula rağmen daha çok iş yapmaktalar.

Bir Cevap Yazın

Your email address will not be published.

*