Son Dakika
22 Ekim 2016 Cumartesi

Ünlü oyuncu Özgü Namal oğlunun fotoğraflarını yayınladı

Başarılı oyuncu Özgü Namal’ın gözlerden uzak bir şekilde büyüttüğü 4.5 aylık oğlu Nefes’in fotoğrafları yayınlandı. Gaye Sökmen Ajans’ın resmi Instagram hesabında paylaştığı fotoğraf ile görüntülendi. Özgü Namal’ın oğlu ilk kez görüntülenirken, annesi ile benzerliği gözlerden kaçmadı. Ayrıntılar haberimizde..

Ünlü oyuncu Özgü Namal oğlunun fotoğraflarını yayınladı

Başarılı oyuncu Özgü Namal’ın gözlerden uzak bir şekilde büyüttüğü 4.5 aylık oğlu Nefes’in fotoğrafları yayınlandı. Gaye Sökmen Ajans’ın resmi Instagram hesabında paylaştığı fotoğraf ile görüntülendi. Özgü Namal’ın oğlu ilk kez görüntülenirken, annesi ile benzerliği gözlerden kaçmadı.

Hamileliği boyunca özel bir kanalda yayınlanan yarışma programında jüri olarak görev yapan ve gözleri üzerine toplayan Namal’ın doğum sonrasında gözlerden uzak büyütmeye çalıştığı oğlunun fotoğrafı aylar sonra gittiği ajansın Instagram sayfasında ortaya çıktı.

Namal’ın 4.5 aylık oğlu görüntülendi! Ajans Instagram hesabında yayınladı… Ünlü oyuncu Özgü Namal’ın gözlerden uzak büyüttüğü 4.5 aylık oğlu Nefes, Gaye Sökmen Ajans’ın resmi Instagram hesabında paylaştığı fotoğraf ile görüntülendi. Ajans ziyareti sonrasında Namal’ın küçük oğlu Nefes ilk defa görüntülenirken, annesi ne benzerliği ile de dikkat çekti. Nisan ayında doğum yapan Özgü Namal, oğlu Nefes’i gözlerden uzak büyütüyor.