Son Dakika
25 Ekim 2016 Salı

VATANDAŞ NEREDE GÖREN VAR MI?

new-1

 

FOTOĞRAFTA VATANDAŞI GÖREN VAR MI?

Elleri havada, hevesleri kursağında kalan İznikli vatandaşlar, Akşemsettin’e binemedi. O gemiye binen sadece bir kısım AK Parti yöneticileri oldu. O yöneticiler, o günün akşamı Orhangazi belediye başkanı Neşet Çağlayan’ın kızının düğününe aynı gemi ile gitti. Bugün de Orhangazi belediye başkanı Neşet Çağlayan, Orhangazili vatandaşlar ile İznik gölünde gemi ile gezinti yaptı. İznikliler ise o gemiye hala binecekler!

“SELAMSIZ BANDOSU ” FİLMİ GERÇEK OLDU

Onlarca İznikli, Akşemsettin Gemisinin gelişini görebilmek için dün eski İznik Motel meydanında ki taş iskeleye akın etti. Meraklı bakışlar arasında Orhangazi sahilinden İznik sahiline gelen gemi, bir anda tornistan yaptı. O meraklı bakışlar donuklaştı. Alkış tutan eller havada kaldı. Kısacası vatandaş neye uğradığını şaşırdı. Yaşanan o anlar, Şener Şen’in “Selamsız  Bandosu” filmini akıllara getirdi.

 

BUDO’NUN HEDEFİ ORHANGAZİ

Edinilen bilgiye göre BUDO Genel Müdürü Levent Tekinsoy’un, “tur şirketleri ile anlaşılacağı yabancı turistlerin Orhangazi iskelesinden alınıp İznik gölü çevresinde gezdirileceği bunun içinde özel bir gazi teknesinin İznik gölüne indirileceğini ve Orhangazi sahiline turistik tesislerin yapılacağını” söylediği öğrenildi. Kısacası bu işten Orhangazi karlı çıkacak.

akp1

akp2