Son Dakika
24 Ekim 2016 Pazartesi

Victira’s Secret’ın seksi modeli Bar Refaeli yürekleri hoplatacak

Dünya’nın en seksi modelleri arasında gösterilen Victira’s Secret’ın modeli Bar Refaeli İstanbul’a gelecek. Victira’s Secret’ın seksi modeli Bar Refaeli şimdiden büyük heyecan yarattı. Hayranları heyecanla beklediği Bar Refaeli İstanbul’da fırtına gibi eseceği söyleniyor.

Victira's Secret'ın seksi modeli Bar Refaeli yürekleri hoplatacak

Dünya’nın en seksi modelleri arasında gösterilen Victira’s Secret’ın modeli Bar Refaeli İstanbul’a gelecek. Victira’s Secret’ın seksi modeli Bar Refaeli şimdiden büyük heyecan yarattı. Hayranları heyecanla beklediği Bar Refaeli İstanbul’da fırtına gibi eseceği söyleniyor.

Dünya’nın en seksi süper top modelleri arasında yer alan İsrail asıllı seksi model Bar Refaeli ile ilgili çok önemli bir gelişme yaşandı. Seksi model 300 metrelik podyumda boy göstermek için kolları sıvadı. Seksi melek nefes kesen gösteriyle adeta yürekleri hoplatacak.

Laleli Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin (LASİAD) bu yıl 24-30 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek olan 4. Laleli Fashion Shopping Festivali LASİAD markalarını tanıtarak 13 ülkeden gelecek misafirleri ile Türk tekstilcilerine ev sahipliği yapıyor.

Dünyaca ünlü model Bar Refaeli festival kapsamında 25 Ağustos’ta gerçekleşecek olan defilede 300 metrelik rekor uzunluktaki podyuma çıkarak LASİAD markalarını tanıtacak.

LASİAD Başkanı Gıyasettin Eyyüpkoca “Geneli tekstil, turizm ve kargo şirketlerinden oluşan üyelerimizle Türkiye’nin güçlü ticaret merkezi Laleli’yi, geleneksel hale gelen Laleli Fashion Shopping Festivali ile ülkemizi tanıtmaya devam ediyoruz. 1997 yılında kurulan LASİAD’ın amacı Laleli’nin kendisini en iyi şekilde ifade edebilmesini sağlamak, ülke ekonomisindeki kritik önemini vurgulamak” dedi.

Bar Refaeli kimdir?

İsrail ve ABD’de Pilpel, Castro ve Victoria’s Secret gibi ünlü markaların kataloglarını süslemiştir, ayrıca aktör Leonardo DiCaprio ile yaşadığı ilişkiyle gündeme gelmiştir. 2009 yılında Sports Illustrated Swimsuit Issue kapak modeli olmuştur.

Refaeli, 4 Haziran 1985’de İsralli Yahudi bir aile olan Rafael ve Tzipi çiftinin çocuğu olarak dünyaya geldi. Bar Refaeli’nin üç erkek kardeşi vardır. Annesi Tzipi Levine, 1970’lerde İsrail’de oldukça ünlü bir modeldi. Bar Refaeli, modellik kariyerine ilk olarak henüz sekiz aylık bir bebekken, reklam kampanyaları ile başladı, on beş yaşına geldiğinde ise profesyonel bir model olarak çalışmaya başladı.

Bar Refaeli, Elle, Maxim, Cosmopolitan, Vogue gibi oldukça ünlü dergilerde yer aldı ve Bonita de Mas, Victoria’s Secret, Hurley International, Passionata, Pilpel, Agua Bendita gibi ünlü markaların yüzü oldu. Ayrıca Refaeli, 2009 yılında Sports Illustrated Swimsuit Issue’nin kapak modeli olmuştur.