Son Dakika
27 Ekim 2016 Perşembe

Victor Valdes Transferden Vazgeçen Beşiktaş Yönetime Ateş Püskürdü

Eski Barcelona kalecisi Victor Valdes kendisi ile transfer için her konuda anlaşma sağlayıp daha sonra transferden vazgeçen Beşiktaş yönetimine sert sözler söyledi.

Victor Valdes Transferden Vazgeçen Beşiktaş Yönetime Ateş Püskürdü

Eski Barcelona kalecisi Victor Valdes kendisi ile transfer için her konuda anlaşma sağlayıp daha sonra transferden vazgeçen Beşiktaş yönetimine sert sözler söyledi. Barcelona’dan Manchester United’a transfer olan Victor Valdes burada forma şansı bulamayınca Beşiktaş’ın transfer teklifine evet demiş ve iki taraf her konuda anlaşmıştı. Beşiktaş Victor Valdes transferinden son anda vazgeçince deneyimli kaleci siyah beyazlı yönetime adeta ateş püskürdü.

Barcelona’dan ayrıldıktan sonra Manchester United ile anlaşan, ancak İngiliz kulübünde beklediği şansı bulamayan kaleci Victor Valdes, İspanya basınına Beşiktaş yönetimi hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Siyah beyazlı yöneticilerle her konuda anlaşıp anlaşmaya vardığını, ancak transferinden son anda vazgeçildiğini ifade eden tecrübeli kaleci, “Beni ortada bıraktılar” diye ateş püskürdü.

BEŞİKTAŞ VİCTOR VALDES TRANSFERİ OLAY OLDU

Valdes, Beşiktaş yönetimiyle sözlü olarak anlaşma sağladığını belirterek, siyah beyazlılara söz verdiği için başka kulüplerden gelen teklifleri geri çevirdiğini, bu yüzden de zor durumda kaldığını söyledi.

İspanyol basını ise Valdes’in, İstanbul’a hareket etmek için hazırlanan uçağın merdivenlerinden geri döndürüldüğünü yazdı.

Haberde, Victor Valdes’in Beşiktaş’ın daha önce anlaşmaya vardığı bazı maddelerde değişiklik yapmak istemesi üzerine sözleşmenin imzalanamadığına da dikkat çekildi.