Olayları Halka Rapor Eden Gazete


Zanlı İznik’te yakalandı

MANŞET/YAŞAM

Kağıthane magandası İznik’te bir bağ evinde saklanırken yakalandı. Dün İstanbul Kağıthane’de kız evinden gelin alması sırasında ateşlenen silahlardan çıkan kurşun 52 yaşındaki kadının ölmesine sebep oldu. Balkondan düğün alayını seyreden Hülya Özdemir başına isabet eden kurşunla hayatını kaybetti.

ZANLI İZNİK’TE YAKALANDI
Olayın ardından polis ekipleri Kayıkçıoğlu ailesinin düğün yaptığı Ataşehir’e giderek silah sıktığı iddia edilen 4 kişiyi yakaladı. Gözaltına alınan şahısların silahlarında yapılan incelemelerde merminin başka bir silahtan çıktığı belirlendi. Dört kişi ifadelerinin ardından serbest bırakıldı. Soruşturmayı derinleştiren polis ekipleri düğün konvoyunun geçtiği sırada Hülya Özdemir’in yaşadığı binanın alt katındaki marketin önünde bir kişinin daha havaya ateş ettiğini belirledi. Polis ekipleri bu kişinin market işletmecisi İ.H.M. olduğu belirledi.

İZİNİ SÜRDÜLER
Cinayet zanlısı olduğu iddia edilen İ.H.M’nın cep telefonu sinyalinden yola çıkan ekipler, zanlıyı İznik’te buldu.
İznik jandarması ile İstanbul Cinayet Masası ekipleri ortaklaşa yaptıkları baskınla şüpheli marketçiyi dün gece saat 03 sıralarında İznik’in İnikli köyünde bir bağ evinde saklanırken yakaladı. İ.H.M. ifadesinde havaya kuru sıkı silahla ateş ettiğini söylediği öğrenildi. Market sahibi İ.H.M’nın konvoyda ateş edenleri gördükten sonra dışarıya çıkıp ateş etmeye başladığı belirtildi.

Bir Cevap Yazın

Your email address will not be published.

*

DİĞER MANŞET HABERLERİ

Tablo gibi fotoğraf

Tek bir meyve ağacında bir düzüne insanın yer aldığı o fotoğraf çok

Kasıtlı mı yakılıyorlar?

İznik Sahili sazlıkları doğal hayatın yaşam alanı. İnsanoğlu’nun aç gözlülüğü bu yaşam
sohbet iznik emlak bursa evden eve gss borç sorgulama iznik rehber
YUKARI ÇIK