Zonguldak Gündem Haberleri

MAGAZİN

Ak parti zonguldak milletvekili faruk çaturoğlu 24 kasım özel öğretmenler günü nedeni ile mesaj yayınladı. Mesajında şöyle seslendi öğretmenlerimiz yediden yetmişe her bireyin temelinde emeği olan geçmişin öğreticisi geleceğimizin kurucuzu olan kutsal mesleğin sahibi değerleri insanlardır. Gazi Mustafa kemal başöğretmenlik
ünvanının verildiği zonguldak haberleri bu anlamlı günde 24 kasım öğretmenler gününü en içten duygularımla kutluyorum mesajını verdi.

Gündem o an ülkede yaşanan toplumsal olaylar hakkında bilgi almak yani o an bilgi sahibi olmaktadır. Sizde ihtiyaç halinde gerekli şekilde haber okumak isterseniz.Bu yüzden son zamanlarda artık haber siteleri gazetelere göre popüler olmaya başladı. Sizde dürüst ve tarafsız habercilik ilkesi ile yola çıkmış bir haber sitesinde bilgi almak istiyorsanız tek yapmanız gereken ==> gündem haberleri linkine tıklayın an ve saniye olarak gündemi takip eden hem herşeyden haberdar olun hemde genel kültür seviyeniz yükselsin.

Türkiye veya resmi ismiyle ilgili olarak Türkiye Cumhuriyet topraklarının büyük bölümü Anadolu küçük bir bölümü ise balkanlar uzantısı olan trakya yayılmış bir ülkedir. Kuzeybatıda bulgaristan batıda yunanistan kuzeydoğu da ise gürcistan doğuda ermenistan iran azerbaycan ekslav toprağı nahçıvan güneydoğuda ise ırak ve suriye komşusudur. Güneyini akdeniz batısını ege denizi ve avrupa ayırır. Türkiye avrupa asya kavşak noktasında yer alması sayesinde önemli bir jeostratejik güce ve geniş bir alt yapıya türkiye haberleri sahiptir. Siyasal partiler demokratik hayatımızın önemli parçalarından birisidir. Çok dikkat edilmesi gereken husus ise siyasal partiler hayatımızda son 200 yıl civarı kadar var. Türkiye cumhuriyeti 68 maddesi siyasi partiler şöyle tanımlamıştır. Her partili sistemde demokrasi olmaktadır. Buda yöntemi sahip olmaktır. Her kesimin sözünü duyurabilmedir.

Kaynak: siyasi partiler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

*