Fenerbahçe de Ferdi Sürprizi

KATEGORİ: SPOR


Fenerbahçe geçen sezon tarihi içerisinde ki en kötü sezonu yaşatarak taraftarlarını son derece üzmüştü.

Yönetimin yeni olmasın ve son derece iddialı olarak yönetime gelmelerinin akabinde son derece başarısız bir sezon geçirilmesi taraftarları adeta şoke etmişti.

Geçen sezonki başarısızlıklardan büyük dersler çıkartılarak yeni sezona giriş yapıldı. Futbol anlamında tam olarak taraftarların istediklerini veremeyen takım önceki sezona göre son derece iyi bir pozisyon da bulunuyor.

Liderin en yakın takipçisi olarak 14. Haftanın sonunda ligin 2. Sırasında bulunuyor. Takımın önceki sezona göre son derece iyi gidişatının yanı sıra takımda genç bir yıldızın da sevinci yaşanıyor.

Takımların son zamanlarda yıldız oyunculara büyük paralar harcayarak getirildiği biliniyor.

Bu şekilde bulunan bir atmosfere sarı lacivert ekip iki maçta büyük bir performans sergileyerek taraftarların gönlünde büyük bir yere sahip olan Ferdi sevinci yaşanıyor.

Oyuncunun performansı yönetim tarafından da sevinçle karşılanıyor.

İstanbulspor maçında göstermiş olduğu performansın arkasından Gençlerbirliği maçında da büyük bir başarıya imza atan Ferdi için geleceğin yıldızı yakıştırması yapılıyor.

Gençlerbirliği maçında attığı şık gol ile taraftarların sevgilisi olan Ferdi ile ilgili başta Hollanda basını olmak üzere birçok ülke futbolcu ime ilgili haberler yapıyor.

 

İddaa ile Kazanmak Mümkün

Şan oyunları arasında en fazla para kazandıran oyun iddaa olarak bilinmekte olan bahis oyunudur.

Oyun ile para kazanmak için belli bir düzeyde spor takipçisi olmak gerekmektedir. Yapılan tahminler üzerinden belli oranlarda para kazanmak mümkündür.

Oynanan maçlara maç sonucu tahminleri yapılabileceği gibi farklı tahminlerinde yapılması mümkündür.

Alt, üst, tek, çift gibi birçok seçenek üzerinden oyuncular para kazanabilmektedir. Bir kupon ile maksimum 500 bin TL tutarında kazanç sağlanması mümkündür.

Birçok oyuncu gün içerisinde yüksek kazançlar sağlayarak bu oyundan kazanç elde etmektedir.

Oyunun para kazanmaktan ziyade eğlenceli bir şekilde vakit geçirmek için oynanması gerekmektedir.

Maksat bu noktanın çok dışına taşmadan para kazanmak da mümkün olabilmektedir.

Kazanılan tutar üzerinden belli bir limitin üzerinde vergi kesintisi yapılmaktadır. Belli bir kazancın altında bu kesinti yapılmamaktadır.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

*