Köy okulları için bir araya geldiler

SÜRMANŞET, YAŞAM

Çocuklar Hepimizin Derneği’nin Düzenlediği Kahvaltı İznik’in gelişiminde karar verici olan yöneticileri bir araya getirdi. 

Geçtiğimiz Pazar sabahı İznik Darka Tatil Köyü Sosyal Tesisleri restoranında Çocuklar Hepimizin Eğitim ve Öğretimi Destekleme Derneği tarafından düzenlenen kahvaltı yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. İznik  Kaymakamı Sayın Ali Hamza Pehlivan ve eşi, ilçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Mevlüt Semerci ve eşi ve Devlet hastanesi başhekimi Sayın Dr. Aybars Alemdaroğlu, gibi pek çok önemli ismin davet edildiği buluşmada  Dernek Yönetim Kurulu Başkanı Doç. Dr. Şermin Tetik çocuklar için son bir yıldır İznik ve çevresinde yapılan eğitim ve öğretim faaliyetleri hakkında bilgilendirmede bulundu.

Tetik, dernek faaliyetlerinin İznik ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü desteği ile ortaklaşa sürdüğünü, Kaymakam Sayın Ali Hamza Pehlivan’ın İznik’teki görevlendirmesinin ardından çalışmalarının daha da  güçlenerek devam ettiğini belirtti. Amaçlarının üniversite ve toplum arasındaki köprünün oluşmasında katkıda bulunmak ve  eğitim faaliyetlerine derneğin vereceği akademik katma değerin artarak sürmesi için aralıksız çalışacaklarını belirtti. Kahvaltı katılımcılarla dernek yöneticileri arasında yeni dönem projelerinin paylaşımı ile son buldu.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.