60 öğrencinin dilekleri sömestre tatili öncesi yerine getirildi

KATEGORİ: GÜNCEL


İstanbul Palladium AVM ve Çocuklar Hepimizin Eğitim ve Öğretimi Destekleme Derneğinin yaptığı ortak proje kapsamında “Minik Bir Kalbe Umut Olun” Projesi ile öğrenciler dileklerini yazdı, Palladium AVM ziyaretçileri bu dilekleri gerçekleştirdi.

İstanbul Palladium AVM Yönetimi ve Çocuklar Hepimizin Eğitimi ve Öğretimi Destekleme Derneğince hayata geçirilen “Minik Bir Kalbe Umut Olun” projesinde yaklaşık 60 öğrencinin dilekleri sömestre tatili öncesi yerine getirildi.

Proje kapsamında dilekleri sorulan öğrencilerin büyük bölümünün kitap, oyuncak, mont, ayakkabı, eğitim malzemeleri, ve bisiklet istediği görüldü. Dilekte bulunan çocukların hediyeleri 3 Ocak 2019 Perşembe günü İznik Göllüce İlk ve ortaokulunda yapılan törenin ardından öğrencilere tek tek dağıtıldı. Dernek Yöneticilerinin yanı sıra , Palladium AVM Müdürü Ayşen YERŞEN’in ve ekibinin katıldığı etkinlikte hediyelerini alan çocuklar büyük mutluluk yaşadı. Dernek yöneticileri ve Yerşen tarafından yapılan açıklamada çocukların hedeflerine ulaşmak için eğitim ve çalışma disiplinin önemi vurgulanırken, çocukların hep güldükleri bir dünya için çalışıldığı belirtildi. Palladium AVM ziyaretçilerinin ve çalışanlarının kendilerine çok büyük destek sağladığını bildiren Yerşen, projeye destek olan herkese teşekkür etti.

Bursa’nın ilçesi İznik’e bağlı Göllüce İlk ve Ortaokuluna yapılan ziyaret sırasında Hayat Şimdi Platformu kurucuları Uzman Dr. Eda USLU ve Yaşam Koçu Nilay KARATOSUN tarafından 6, 7 ve 8. sınıflara “Nasıl Vizyoner Olunur?” isimli atölye çalışması düzenlendi. Bu çalışmada başarıyı ve geleceği planlamayı etkileyen bireysel faktörler ve eğitimin buna katkısı sorgulandı. Etkinlikte 12-14 yaş grubundaki öğrencilerin geleceklerini planlayabilecekleri vizyon panolarını yaratmaları için materyaller sağlandı ve keyifli bir paylaşım ve çalışma ortamında panolar tamamlandı.

Çocukların akademik ve sosyal hayatlarına katkı amacıyla projeler üreten Çocuklar Hepimizin Derneği yöneticileri, öğrencilerin akademik ve sosyal hayatlarına dokunarak onların geleceklerini kurmaya yardımcı olacak projeler üretmeye devam edeceklerini bildirdiler. Ayrıca bu projede özverileriyle katkıda bulunan tüm Palladium AVM yönetimine, çalışanlarına ve ziyaretçilerine teşekkür ettiklerini açıkladılar.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

*