İDO İznik tanıtımı yapacak

GÜNDEM, MANŞET

İznikli vatandaş  Orçun Yücel’den başarılı bir proje daha. Kişisel girişimleri ile İstanbul Deniz Otobüslerinde İznik’in tanıtılmasına fırsat yarattı. Daha önce de THY’nin bir uçağına İznik ismini verdirmişti.

ÜCRETSİZ TANITILACAK

İznik ÖZPAŞ alışveriş merkezi müdürü Orçun Yücel, yine bir farklı projeye imza atarak  yaşadığı ilçenin tanıtılmasına büyük bir katkı sağladı.

Yoğun olarak kullandığı İstanbul seyahatlerinde İDO seferleri boyunca burada teşhir edilen firma adına çıkarılan SeaLife isimli dergi, bilbord ve TV reklamlarında neden İznik olmasın düşüncesi ile yola çıkan Yücel, kişisel girişimleri ile İDO yönetim kademesini ikna etmeyi başardı.

Yönetim kurulu kararınca ücretli olmasına karar alınan İDO gemilerindeki tanıtım imkanını İznik adına genel müdür yardımcısı Tola Uyar ile yüz yüze görüşmeyi başaran Orçun Yücel, bu tanıtım imkanının ücretsiz bir şekilde yapılmasını da sağlamış oldu.

İlk aşamada derginin Nisan sayısında İznik’in geniş bir şekilde tanıtımı yapılması ardından yaz sezonunda bilbord ve TV reklamlarında İznik geniş bir şekilde yer bulacak.

DESTEK ÖNEMLİ

Önceki yıllarda yine kişisel girişimleri ile THY ile görüşerek bir uçağa İZNİK isminin verilmesini sağlayan Orçun Yücel, bu projede resmi kurumların da desteğini beklediğini ifade etti. Yücel, “Üzerinde yaşadığımız bu topraklara her zaman bir borcumuz olduğunun farkındayım. Bu ilçe hepimizin.Herkesin yaşadığı ilçeye çeşitli konularda katkı sağlaması mümkün. Bu proje, günde binlerce insanın kullandığı İDO seferlerinde İznik’in tanıtımı açısından çok önemli. Bu konuda resmi kurumların da desteğini bekliyorum” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.