82 yaşında ki Zeynep nine Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşecek

KATEGORİ: GÜNDEM

İznik’in Boyalıca Mahallesi’nde ikamet eden 82 yaşında ki Zeynep Tuna Cumhurbaşkanlığı tarafından Ankara’ya davet edildi. İznik Belediye Başkanı Osman Sargın tarafından kendisine iletilen bu bilgiyi duyan Zeynep Tuna sevinç gözyaşlarına hâkim olamadı.

İznik’e bağlı Boyalıca Mahallesi’nde tek başına ikamet eden Zeynep Tuna’yı (82) İznik Belediye Başkanı Osman Sargın ziyaret etti. Zeynep Tuna  (82) Başkan Sargın’ın kendisine verdiği Cumhurbaşkanlığı tarafından davet edilme haberi karşısında sevinç göz yaşlarını tutamadı.

AK Parti Genel Merkezi tarafından geçtiğimiz aylarda yaşlılar haftası ile ilgili çekilen klipte rol alan ve beğeni toplayan İznikli Zeynep Tuna ve Halil Alp (75) Cumhurbaşkanlığı tarafından Külliye’ye davet edildiler.

Zeynep Tuna açıklamasında “Sizlere çok teşekkür ediyorum. Allah sizlerden razı olsun, başımızdan eksik etmesin. Bizim halimizi hatırımızı soruyorsunuz. Beyim öldü.Allah rahmet eylesin.Yaşlı olmasına rağmen Sayın Cumhurbaşkanımızın her mitingine, yakın yerlerde ki mitinglerine işini gücünü bıraktı gitti.Her zaman Cumhurbaşkanımız Tayyip Erdoğan’a dua ederdi.Görüşmeye ömrü yetmedi.Bizlere nasip oldu.Belediye Başkanımız Osman Sargın’ın bu güzel haberiyle çok sevindim.Onu göreceğim günü iple çekiyorum.Cumhurbaşkanımız milletinin duasıyla işlerini yapıyor.Biz çok zor günler zamanlar geçirdik.Onun kıymetini bilmemiz lazım.Allah ondan da sizlerden de razı olsun” dedi.

Öte yandan yine Boyalıca Mahallesi’nden 75 yaşında ki Halil Alp’te yine Cumhurbaşkanlığı tarafından Ankara’ya davet edilenler arasında.

Halil Alp de (75) İznik Belediye Başkanı Osman Sargın ile görüşmesinde çok mutlu olduğunu, kendileri için adeta bir hayalin gerçekleştiğini belirtti.

1 Comment

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

*

Latest from GÜNDEM

YUKARI ÇIK
destek patent muhasebe programları