Genç yıldız Aleyna Tilki Bodrum Club Voyage'da sahne aldı

Aleyna Tilki Bodrum Club Voyage’da sahne aldı

MAGAZİN

Acun Medya tarafından hazırlanan Yeteneksizsiniz Türkiye yarışmasındaki başarılı performansı ile birçok kişinin dikkati çeken genç yıldız Aleyna Tilki, Bodrum’da sahne aldı. İskender Paydaş ile Club Voyage’da ortak sahne alan genç sanatçı Aleyna Tilki dinleyenlere adeta bir müzik ziyafeti verdi.

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV 8 ekranlarında yayınlanan Yeteneksizsiziz Türkiye yarışmasında sesi ile başta jüri üyeleri olmak üzere birçok kişinin dikkatini çeken genç yıldız Aleyna Tilki, İskender Paydaş ile Bobrum’da sahne aldı. Hafta boyunca Club Voyage’da sahne alacak genç starın sahne performansı büyük beğeni topladı. Katıldığı Yeteneksizsiniz Türkiye programda sesi ile tüm gözlerin dikkati geçen Aleyna Tilki, uzun süre magazin gündeminin ve sosyal medyada en çok konuşulan isimler arasında yer almıştı.

Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu Yeteneksizsiz Türkiye programı ile müzik dünyasına hızlı bir giriş yapan başarılı sanatçı Aleyna Tilki, kısa sürede kendini tanıtladı. İlerleyen zamanda müzik dünyasında sesi ve kişiliği adından sıkça söz ettirmesi beklenen geç yıldız Aleyna Tilki’nin başarılı performansı büyük takdir topluyor.

Kendine has batı müziği yorumunu Türküler kaynaştıran genç star Aleyna Tilki hafta boyunca Bodrum’da Club Voyage’da hayranlarının karşısına çıkacak. Genç yaşına rağmen sesi ‘muhteşem’ olarak nitelendirilen Aleyna Tilki, Batı gırtlağı ile doğu ezgileri ve türküleri kendine has yorumuyla seslendirerek hayranlarına adeta müzik ziyafeti veriyor.

Genç yıldız Aleyna Tilki Bodrum Club Voyage'da sahne aldı

Hafta boyunca Bobrum Club Voyage’da İskender Paydaş ile sahne alacak genç yıldız Aleyna Tilki yaptığı açıklamalarda; “uzun zamandır beklediğim bir sahne idi. İskender Bey ile aynı sahnede olmak açıkması beni çok heyecanlandırdı. Mutluyum. Bizi dinlemeye gelenlere müzik dolu güzel bir akşam yaşatacağımızı düşünüyorum” dedi.

Club Voyage’da İskender Paydaş ile sahne alan genç star Aleyna Tilki, dün geceki performansı sonrasında kişisel sosyal medya hesabı üzerinden “müziğin duayeni ile aynı sahnede bulunmak muhteşem bir duygu” diyerek, yaşadığı mutluluğu hayranları ile paylaştı.

İşte genç yıldızın sosyal medya paylaşımı;

Genç yıldız Aleyna Tilki Bodrum Club Voyage'da sahne aldı