Astropay nedir geniş anlatım

Astropay nedir geniş anlatım

EKONOMİ

Merhaba sayın misafirlerimiz, bugün sizlere astropayın nerelerde kullanıldığını anlatacağız.

Astropay bildiğiniz üzere dünyanın en güvenilir ön ödemeli kartıdır.

Dilediğiniz zaman sitemizden ödeme yaparak sahip olabilirsiniz.

Sizlere vereceğimiz 16 hanelik kod ile yurtdışı ve yurtiçi bir çok platformda satın almanızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bunlardan başlıcakları

Skype; skype bildiğiniz gibi dünyanın en büyük görüntülü ve en ucuz yurtdışı,yurtiçi arama programıdır.Bizlerden alacağınız astropay kartları skypede kullanabilir ve çok daha ucuza aramalar yapabilirsiniz.

Metin2; türkiyenin en çok oynanan mmoprg oyunu olan metin2 astropay ile alımları başlatmıştır.Buda demek oluyorki artık astropay ile metin2’de alım yapabiliceksiniz.

Voip ve arama programları, bir çok arama programında astropayı kullanabilirsiniz.

Godaddy; Dünyanın en büyük hosting ve domain sitesi olan godaddy son yaptığı anlaşmada artık astropay ile alımları gerçekleştireceğini duyurdu, demek oluyorki artık domain ve hostinglerinizi astropay ile ucuz ve hızlı şekilde alabiliceksiniz.

Öncelikle astropay türkiyede ve dünyada şuanda en çok tercih edilen ön ödemeli karttır, tercih edilmesinin en büyük sebebi hızlı ve istediğiniz neredeyse bütün firma ve oyunların kabul ettiği bir ödeme yöntemidir.

Örnek vericek olursak; Betin, Betboo, Odsring gibi bahis siteleri astropay ile ödeme almaktadır.

Bunun gibi bir çok oyunda, yeni yeni anlaşmalar sayesinde astropay kart ile alımlarını başlatmıştır.

İlerleyen günlerde bütün firma ve kuruluşların astropay kart’a geçeceğinden emin olabilirsiniz.

Hızlı ve güvenli olması en çok tercih edilmesini sağlamaktadır, astropay kart 7/24 açık olan sitemizin canlı desteğinden astropay kart alabilirsiniz.

Biraz daha bahsedicek olursak eğer, astropay ingiltere lokasyonlu ön ödemeli karttır, herhangi bir isim, özel bilgi cep no gibi bilgileri bünyesinde bulundurmadığı için çalınma,kopyalanma gibi riskler mevcut değildir.Aldığınız astropay kartı 1 sene boyunca istediğiniz gibi harcayabilirsiniz, ve tek kullanımlıktır.

Astropay card tek kullanımlık olmasının sebebi ise sizin kim olduğunuzu bilmemelerini sağlamaktadır(Bitcoin gibi) düşünebilirsiniz, bu nedenle çok tercih edilmektedir.

UCUZ ASTROPAY

Ucuz astropay, evet bu lafı çok kez duydunuz fakat biz hızlılığımız ve güvenliğimizle sizlere en iyi hizmet veren firmalardan birisiyiz.Türkiyenin tek yetkili bayisi olan astropaykartonline.com 1 haftada sıralamalara girmeyi başaran sektörde tek sitedir.

Bunun sebebi ise sade ve ulaşılabilir olmasıdır.

Şimdi gelelim ucuz astropay nerden alınır; Bizden alınır efendim, evet gayet açık ve net söylüyoruzki piyasada 7/24 hizmet verip bukadar ucuz satan, ve malzemesine garanti veren başka bir yer yok.

Sebebi ise biz hayatımızı işimize adamış insanlar olarak sizlerin her isteğini yerine getirmekteyiz.

ucuz astropay dediğimizde aklınıza googlede çıkan sahte siteler gelebilir, her yerden alışveriş yapılmaması gerektiğini çok kez makalelerimizde dile getirmiştik.

Eğer bir ürün 10$=35TL piyasasıdır, siz 30’a almaya çalışıyorsanız bilinki orası ya dolandırıcıdır yada çalıntı malzemedir.

Bizim ürünlerimiz 1’e 1 olarak astropayın kendi altyapısından oluşturulan kartlar olup, sıfır ve ilk sahibi olarak sizlere teslim edilmektedir.

Saygılarımızla.

astrokartonline.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.