AYDO YENİLENDİ

KOBİ HABER

AYDO Kuruluşunun 52. yılında yeni yüzünün ve yeni ürünlerinin tanıtımını büyük bir coşku ile kutladı.

Yoğun bir katılımın olduğu kutlamaya İznik Belediye başkanı Osman Sargın meclis üyeleri ile katılırken,  İlçe müftüsü Veli Vehbi Bardakçı, Başhekim Aybars Alemdaroğlu, Vergi Dairesi Baş. Mesut Yılmaz, Mal Müd. Hayri Sönmez, Milli eğitim Müdür yardımcıları, sivil toplum kuruluşları başkan ve yöneticileri ve birçok daire amiri çok sayıda İznikli kutlamaya katıldı.

Bunun yanı sıra İSKİ su tesisleri Daire Başkanı Mehmet Sert,  Mazlumder Bursa Başkanı Şakir Çalışkan, Bursa Şehir Gazetesi sahibi Nezir Asaroğlu,  Prof.Dr. Osman Kandara davetliler arasındaydı.

AYDO yönetim kurulu başkanı Serdar AYDIN yapmış olduğu açılış konuşmasında Firmalarının Kuruluşunun 52. Yılında gelmiş oldukları bu seviyeden dolayı İzniklilere teşekkür etti.

Firmaların kendilerini yenilemek mecburiyetinde olduğunu, İnovasyonu yapamayan işletmelerin ayakta kalmasının zor olacağını vurgulayan Serdar AYDIN, “işletmemizi İznikliye en iyi hizmeti veren bir değişime tabii tuttuk. Pastanemizi tamamen yeniledik. Yeni dekorasyonumuzla pastanemiz, bölgemizin seçkin pastanelerinden biri oldu. Logomuzu yeniledik, Markamız bundan böyle sizlere yeni yüzü ile görünecek. Bunun yanı sıra ürünlerimizde de yenilikler içerisindeyiz. Ustalarımızı devamlı eğitime tabii tutuyoruz.  Ve en yeni, en iyi ürünleri sizler için hazırlıyoruz.” Dedi.

Kutlamada AYDO, en yeni ürünleri Waffle, Trileçe ve buluşu tamamen AYDO’ ya ait olan SULTANO tatlısını davetlilere tanıtarak ikram etti. Hepsi birbirinden lezzetli ürünlerden oluşan AYDO lezzet menüsü tüm davetlilere ikram edildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.