Aziz Yıldırım ;Ne Kadar Dangalak Adamsınız

SPOR

Aziz Yıldırım, Ali Koç’la ilgili soruya “Ali Koç’un konuşacak durumu mu var? Sen Ali Koç’u soruyosun. Ne kadar dangalak adamsınız ya.” şeklinde cevap verdi.

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, ” ‘Mayıs’ta buradayım’ lafını başka anlamda anlayıp başka yere çekmeyin. Ne zaman Yargıtay onaylar, o zaman biz de kongre kararı almış oluruz” dedi.

Fenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Kurulu toplantısından sonra Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri’nde gazetecilere açıklamalarda buludu.

“DAVA BİTTİĞİ ZAMAN…”

Divanda yaptığı “Mayıs ayında bırakmıyorum. Buradayım” sözlerini açıklamak istediğini belirten Yıldırım, şu ifadeleri kullandı:

“O konuşmayı yaparken herkes başkanlıkla ilgili konuşma yapacağımı düşündüğü için, o cümleyi kullandım. Ben ne söyledim, dava bittiği andan itibaren ben kongre kararı alacağım. Dava ne zaman bitecek, Yargıtay’daki dava bizim lehimize onaylandığı zaman. Bu Mayıs’tan önce olursa Mayıs’a kongre koyarız. Mayıs’tan sonra olursa ona göre arkadaşlarla yöneticilerle konuşur, camianın istediği bir döneme koyarız. Onun için ben ‘Mayıs’ta buradayım’ lafını başka anlamda anlayıp başka yere çekmeyin. Ne zaman Yargıtay onaylar, o zaman biz de kongre kararı almış oluruz.”

“KARARIM DEĞİŞMEZ”

Aziz Yıldırım, daha önce yaptığı ” Yargıtay kararından sonra görevi bırakacağım” açıklamasıyla ilgili kararının değişip değişmediğiyle ilgili bir soruya, “Yok, yok hiçbir zaman da olmaz” cevabını verdi.

“NE KADAR DANGALAK ADAMSINIZ YA”

Öte yandan Yıldırım, bir gazetecinin Ali Koç’la ilgili sormak istediği soruya tepki gösterdi. Toplantıyı bitiren Yıldırım, “Ali Koç’un konuşacak durumu mu var? Sen Ali Koç’u soruyorsun. Ne kadar dangalak adamsınız ya” diyerek salondan çıktı.

ali-koc-rahm-154020d4

Aziz Yıldırım
İş adamı
Aziz Yıldırım Türk iş adamı, inşaat mühendisi ve Fenerbahçe Spor Kulübü’nün başkanıdır. Vikipedi
Doğum: 2 Kasım 1952 (63 yaşında), Ergani
Eşi: Gonca Çelikkıran
Eğitim: Ankara Devlet Mühendislik Mimarlık Akademisi
Kardeşleri: Acar Yıldırım, Ali Yıldırım
Ödüller: Yılın Spor Adamı Dalında Milliyet Spor Ödülü

İlkokul ve lise eğitimini Düzce’de yapmıştır. Düzce’de amatör futbol (Hamidiyespor Kulübünde) oynamıştır. Daha sonra Ankara Devlet Mühendislik Mimarlık Akademisi’nden (şimdiki adıyla Gazi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi) inşaat mühendisi olarak mezun olmuştur. NATO Altyapı ihalelerine de katılan Maktaş Mühendislik firmasının sahibidir. Düzcespor Kulübünde fahri başkanlık yapmıştır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.