Başkan Akçaalan güven tazeledi

KATEGORİ: EKONOMİ


İznik Esnaf ve Sanatkarlar Odası 2018 yılı olağan genel kurulu belediye pasajı düğün salonunda gerçekleştirildi. Toplam 1436 üyesi bulunan oda seçimlerine tek liste ile girilirken seçimlerde 146 üye oy kullandı. Başkan Kadir Akçaalan yeniden güven tazeledi. 

İki dönemdir başkan olarak görev yapan Kadir Akçaalan, üyelere hitaben yaptığı konuşmada birlik ve beraberliğe vurgu yaparak, “Bizler İznikli esnaflar olarak bir olmak ve birlikte olmak zorundayız. Esnaf olarak birbirimize destek olmak zorundayız. Her geçen gün her sokak başında gördüğümüz büyük sermaye destekli market şubeleri küçük esnafı yok olma sürecine sokmuştur. Özellikle İznik halkından en büyük beklentimiz üç beş kuruş ucuz diye kendi esnafını bırakıp buralardan alışveriş etmemeleridir. Bugün bana zararı yok diyen esnaf arkadaşlarda mevcut ama şunu bilsinler ki yarın onlarda sıkıntıya gireceklerdir.” diye konuştu.
Yapılan seçim sonrasında Kadir Akçaalan 3.kez başkan seçilirken, yeni yönetim kurulu Ersin Temel, Nihat Temel, Ethem Aydın, Müjdat Arabacı, Rıdvan Cinal, İbrahim Çil, Mehmet Şen ve Hamit Ferik’ten oluştu.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

*

Latest from EKONOMİ

YUKARI ÇIK
Mobilya Takımları | Fur Coats | destek patent | canlı bahis siteleri