Bergüzar Korel hayranlarını korkuttu..

Bergüzar Korel hayranlarını korkuttu..

MAGAZİN

Türkiye’nin başarılı oyuncularından Bergüzar Korel tatil yaptığı Çeşme’de talihsiz günler geçiyor. Eşi Halit Ergenç ile Çeşme’de tatil yapan başarılı oyuncu Bergüzar Korel aniden rahatsızlanınca hastaneye kaldırıldı. Bergüzar Korel’in sağlık durumu nasıl?

Güzel oyuncu Bergüzar Korel tatil yaptığı çeşmede zor anlar geçirdi. Başarılı oyuncu Bergüzar Korel yaşadığı çok talihsiz bir olayla gündeme bomba gibi düştü. Güzeller güzeli Bergüzar Korel eşi Halit Ergenç ile Çeşme tatilinde aniden rahatsızlandı. Aniden apar topar hastaneye kaldırılan Bergüzar Korel müşahade altına alındı. Halit Ergenç geçtiğimiz günlerde de kardeşi zehirli balığa basması üzerine hastaneyi mesken tutmuştu.Halit Ergenç şimdi de eşi Bergüzar Korel için seferber oldu.

Uzun bir süredir Çeşme’de tatil yapan Ergenç ve Korel çifti, talihsizlikler yaşıyor.

Geçtiğimiz günlerde kardeşinin denizde zehirli balığın üzerine basması sonucu Çeşme Devlet Hastanesi’ne giden Halit Ergenç, bu kez eşi Bergüzar Korel’i aynı olaydan dolayı hastanenin acil servisine götürdü.

Alaçatı Zio Beach’te denize girerken sağ ayağına zehirli balığın iğneleri batan Bergüzar Korel’e ilk müdahaleyi plaj görevlileri yaptı. Halit Ergenç, eşini otomobiliyle Çeşme Devlet Hastanesi’nin acil servisine götürdü.

Korel, 15 dakikalık ayakta tedavinin ardından hastaneden ayrılırken, Ergenç ve Korel çıkışta kendileri görüntüleyen gazetecileri görünce şaşkınlığını gizleyemedi. Ergenç, “Sizin nereden haberiniz oldu. Yarın gazetelerdeyiz” dedi. Eşinin durumunun iyi olduğunu belirten Ergenç, telaşlandıklarını, ancak çok önemli bir şey olmadığını sözlerine ekledi. (Habertürk)
Bergüzar Gökçe Korel Biyografisi

Bergüzar Gökçe Korel, 1982 doğumlu Kurtlar Vadisi: Irak filmi ve Binbir Gece dizisiyle adını duyurmuş tiyatro kökenli oyuncu. “Binbir Gece”nin yanı sıra “Kırık Hayatlar”, “Zeytin Dalı” ve “Adak” adlı dizilerde de rol almıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.