Birinin Telefonunu Dinlemek

YAŞAM

Teknolojinin gelişimiyle birlikte artık birinin telefonunu dinlemek çok kolay hale geldi. Ne kadar illegal bir durum olsa da özellikle Türkiye’ de %90 oranında insanlar eşlerini dinliyorlar.

Peki, neden dinleme ihtiyacı duyuyoruz? Güvensizlik? Merak? Endişe? Bu gibi birçok soru çıkabilir. Bazı aileler çocuklarının güvenliği ve endişelendikleri için dinlerler. Bazı eşler, ihanete uğradığını hissettiğinde eşlerine olan güveni azaldığı için dinler. Hepsi de kendilerine göre haklı olabilirler. Bizlere düşen görev ise nasıl yapacakları konusunda doğru adımlar ile onlara yol göstermek.

Birinin telefonunu dinlemek artık şimdiki teknolojiyle çok ama çok kolay bir hale geldi. Bir tek program kurmanız yetiyor. Ya da bir sms atmanız. GPS’ ten görmeniz için sadece onun numarasını yazmanız yeterli olan yazılımlar uygulamalar bulunmakta. Her ne kadar birinin telefonunu dinlemek illegal olsa da bazen bu ihtiyaç haline geliyor. İnsanlar içi rahat olsun, aklım orda kalmasın diye de bazen bu ihtiyaçları kullanırlar.

Birinin telefonunu dinlemek nasıl oluyor? Kısaca bahsetmek gerekirse, dinlemek istediğiniz telefona bir yazılım kurmanız gerekiyor. İster ücretli, ister ücretsiz. Yükledikten sonra size nasıl mesaj bildirim gelmesini istiyorsanız o program üzerinden ayarları yaparak gizliye alıyorsunuz. Gizliye almadığınız takdir de kişi telefon menüsünde o programı görebilir. Daha sonra yaptığı her arama, gelen ve giden mesajlar, konumu her şeyi detaylı bir şekilde size bildiriliyor. Hatta bazı yazılımlar da canlı dinleme de mevcuttur. Tahmin ederseniz ücretli yazılımlar tabi ki.

Peki, sim kart değişti, yine de birinin telefonunu dinleyebilir miyim?Evet, dinleyebilirsiniz. Çünkü yazılım sim karta değil, telefona yüklendiği için format atılmadığı takdir de dinlemek mümkündür.

Ortam birinin telefonunu dinlemek nasıl oluyor onu da kısaca anlatmak istiyorum. Yazılım, kişiyi arıyor. Yalnız ne zil sesi ne titreşim ne de arama göstergesi çıkıyor. Daha sonra hoparlöre alıyor ve size aktarıyor. İster canlı dinleyin isterseniz de daha sonra dinleyin. Nasılsa kayıtlı mesaj olarak size geri dönüyor. Umarız ki ihtiyacınız olmaz ama velev ki oldu, ücretli yazılımları tercih etmeniz güvenliğiniz açısından size öneririm.

DETAYLI BİLGİ İÇİN https://www.parentcontrol.biz/ WEB SİTEMİZİ ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.

AŞAĞIDAKİ VİDEOMUZU İZLEYEREK 24 SAAT ÜCRETSİZ DENEME VERSİYONUMUZU KULLANABİLİRSİNİZ.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

*