Bursa Mudanya satılık arsa Uygun Fiyatlarla

Deniz kenarında veya manzaralı, sahile yakın, temiz havası ile dünya sıralamasına giren bir bölgede yaşamak istiyorsanız size Marmara’nın son yıllarda yoğun ilgi gören şirin beldesi Bursa Mudanya Eşkel, Esence, Eğerce, Tirilye, Mesudiye, Ayazma satılık arsalar incelemenizi tavsiye ederiz.

Son günlerde yaşadığımız salgından, şehrin stresinden ve farklı zorluklardan kaçarak doğayla baş başa yaşamak isteyenler tercihi olan Bursa satılık arsa fırsatları ile Mudi Emlak portföyünde herkesin bütçesine uygun araziler sizleri bekliyor. Ülke ekonomisine büyük katkı sağlayan Bursa son yıllarda hızla gelişirken aynı zamanda tarihi dokusu ve Marmara’da eşine az rastlanır eşsiz sahili ile de öne çıkarken özellikle Mudanya sahil köyleri Eşkel, Esence, Eğerce, Mesudiye ve Ayazma sizlere önerdiğimiz şirin mahalleler olacaktır. Bursa’da arazi almak için en uygun bölge olarak sizlere sunduğumuz şirin mahallelerde deniz manzaralı tarla, zeytinlik araziler bulabileceğiniz gibi aynı zamanda doğal yaşam sürebileceğiniz ve hobi bahçesi yapabileceğiniz arsalarda bulabilirsiniz.

Deniz manzaralı zeytinlikler ve yatırımlık tarla almayı düşünenler için Mudanya satılık arsa Mudi Emlak portföyünde bulabileceğiniz araziler içine sizde sevdiklerinizle unutamayacağınız günler yaşayabileceğiniz yaşam alanını oluşturabilirsiniz. 100 m2 den 100 dönüme kadar her bütçeye uygun arazi bulabileceğiniz Mudi Emlak hizmet verdiği bölgenin en eski ve köklü firması olmasının yanında ve en geniş portföyü ile de sizinde hayal ettiğiniz gayrimenkulü mutlaka bulabilmenizi sağlayacaktır. Bursa Mudanya satılık arsalar denildiğinde yıllardır ilk olarak akıllara gelen firma portföyünde 1/1000 imar planı içinde araziler ve kapanmaz deniz manzaralı arsalar bulabilirsiniz.

Bursa sahil köyleri arasında TRT projesi başta olmak üzere hızla yapımı devam eden Teknosab’a yakınlığı ile öne çıkan Mesudiye satılık arsa ilanları arasında sizde bütçenize uyan ve beklentilerinizi karşılayacak arazi rahatlıkla bulabilirsiniz. Bursa Mudanya satılık arsalar arzu ettiğiniz özelliklerde ve bütçede gayrimenkul için Mudi Emlak resmi web sitesinden bilgi alabileceğiniz gibi Instagram, Twitter, Youtube kanallarını takip ederek yatırım fırsatlarından ilk olarak siz haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

Latest from KOBİ HABER

Bariyer Sistemleri

Güvenlik, insan hayatı için önemli bir olgudur. Belirli bir alana araç, yaya, bisiklet girişini önlemek ya

Medyum Ali kimdir?

Bugün birçok kişinin fikir sahibi olduğu ancak bilgi sahibi olmadığı bir alandan, medyum hocalardan bahsedeceğiz. Bir