• chp-iznik-genclik-kollari-1.jpg
  • chp-iznik-genclik-kollari-2.jpg
  • chp-iznik-genclik-kollari-3.jpg
  • chp-iznik-genclik-kollari-4.jpg
  • chp-iznik-genclik-kollari-5.jpg
  • chp-iznik-genclik-kollari-6.jpg


CHP İznik Gençlik Kolları’nda kan değişimi

KATEGORİ: SİYASET


CHP İznik Gençlik Kolları bu akşam gerçekleşen genel kurul sonrası yeni başkan seçildi. Semih İçer’in iki yıldır sürdürdüğü CHP İznik Gençlik Kolları Başkanlığını Samet Ünal devraldı.

CHP İznik İlçe Başkanlığı‘nda haftasonu gerçekleşen genel kurulun ardından bu akşamda gençlik kollarında da seçim yapıldı. Kongrede başkanlık görevini Ayan Özer’den devralan Asiye Çalışkan, Cumhuriyet Halk Partisi’nin İznik’te ilk kadın başkanı olarak tarihi geçmişti.

Seçime gençlerin ilgisi yoğundu

CHP İznik Gençlik Kolları‘nda bu akşam yapılan başkanlık seçimine partili gençlerin ilgili yoğundu. Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Cemil Aykut ile Bursa İl Gençlik Kolları Başkanı Tuğçe Savaş ‘ın da katıldığı genel kurul toplantısı saat 20.00’de partinin ilçe binasında başladı. Gerçekleşen seçimde iki yıldır İznik Gençlik Kolları başkanlığı yapan Semih İçer görevini yeni başkana teslim etti. Haftasonu yapılan kongrede Asiye Çalışkan’ın listesinde yer alarak yönetime giren İçer, bu akşam yapılan seçim ile gençlik kolları başkanlığına da veda etti.

CHP İznik Gençlik Kolları Başkanı Samet Ünal oldu

Seçime tek liste olarak giden CHP İznik Gençlik Kolları, başkan olarak Samet Ünal‘ı seçti. Ünal yaptığı açıklamasında, “CHP İznik Gençlik Kolları geçmişten günümüze her zaman Atatürk ilkelerinin peşinde koşan, adaletin ve özgürlüğün savunucu olan, Türkiye’nin içinde bulunduğu vahim tablo karşısında her zaman dik duran ve mücadele eden kadrolara sahip olmuştur. Mevcut yönetimimizin yanı sıra aramıza yeni katılacak arkadaşlar ile İznik’e güzel projelere imza atmak istiyorum. 2 yıldır gençlik kolları başkanlığımızı yürüten Semih İçer başkanımıza da çok teşekkür ediyorum” dedi.

CHP İznik Gençlik Kolları Başkanı Samet Ünal‘ın yönetiminde şu isimler yer alıyor:

Asil Yönetim Kurulu Üyeleri

1 – Koray Baykara

2 – Sezer İri

3 – Emre Sarcan

4 – Aytaç Dede

5 – Seyit Ahmet Kahraman

6 – Özge Eroğlu

İl Delegeleri

1 – Samet Ünal

2 – Aytaç Dede

3 – Özge Erdoğdu

4 – Koray Baykara

5 – Sezer İri

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

*