ankara escort ankara escort

CHP milletvekili tam listesi

/
21 dakikada okuma

CHP 1 Kasım’da seçime gireceği milletvekli listesini açıkladı. 7 Haziran Genel Seçimlerinde milletvekili seçilen 131 ismin 128’i yerlerini korudu. 3 isim ise listede yer bulamadı. 550 adayın içinde 28 genç aday bulunuyor. 14 Seçim bölgesinde ise kadın adaylar ilk sıradan yer verildi.

CHP adayları listesinde İstanbul , Ankara ve İzmir ‘de liste başına yerleşen isimler ve tam liste şöyle oluştu.

ANKARA 1. Bölge adayları

1 – Ayşe Gülsün Bilgehan
2 – Necati Yılmaz
3 – Tekin Bingöl
4 – Aylin Nazlıaka
5 – Levent Gök
6 – Ali Haydar Hakverdi
7 – Bülent Kuşoğlu
8 – Ali Balkız
9 – Gamze Taşcıer
10 – Mehmet Hadimi Yakupoğlu
11 – Selahattin Emre
12 – Sema Aksoy
13 – Faruk Özdemir
14 – Erdoğan Kılıç
15 – Tarhan İçli
16 – Sezgin Kaya
17 – Ahmet Ersen Özsoy
18 – Murat Can Işıldak

ANKARA 2. Bölge adayları
1 – Şenal Sarıhan
2 – Murat Emir
3 – Ahmet Haluk Koç
4 – Nihat Yeşil
5 – Ali Rıza Erbay
6 – Celalettin Koç
7 – Semra Dinçer
8 – Barış Ozan Vural
9 – Ali Yılmaz
10 – Selma Ergen
11 – Abidin Şahin
12 – Emre Aydın
13 – Canan Güllü
14 – Erol Bektaş

İSTANBUL 1. Bölge adayları
1 – Şafak Pavey
2 – Gamze Akkuş İlgezdi
3 – Gürsel Tekin
4 – Barış Yarkadaş
5 – Mehmet Akif Hamzaçebi
6 – Mahmut Tanal
7 – İlhan Kesici
8 – Oğuz Kaan Salıcı
9 – Onursal Adıgüzel
10 – Ali Özcan
11 – Yakup Akkaya
12 – Metin Ağırman
13 – Kadir Gökmen Öğüt
14 – Cem Haydar Bektaş
15 – Birsen Tursun Demirel
16 – İrfan Karacan
17 – Berhan Şimşek
18 – Derya Şentürk
19 – Necdet Saraç
20 – Hasan Uzunyayla
21 – İlkay Orhan
22 – Erkan Başboğa
23 – Nurettin Sarıbal
24 – Hüsniye Kaya
25 – Özgen Nama
26 – Süleyman Güzel
27 – İsmail Altay
28 – Süleyman Bayraktutan
29 – Havana Başaran
30 – Umut Çakır
31 – Yelda Gargun

İSTANBUL 2. Bölge adayları
1 – Selina Doğan
2 – Aykut Erdoğdu
3 – Mustafa Sezgin Tanrıkulu
4 – Dursun Çiçek
5 – Süleyman Sencer Ayata
6 – Gülay Yedekci
7 – Kadri Enis Berberoğlu
8 – Didem Engin
9 – Mustafa Sarıgül
10 – Çetin Soysal
11 – Melda Onur
12- Yüksel Mansur Kılınç
13 – Cengiz Alp
14 – Hülya Çiğdem Anad İbrahimhakkıoğlu
15 – Gül Yüksel
16 – Zeynel Öztürk
17 – İnan Güney
18 – Özgür Koçak
19 – Güven Karataş
20 – Mustafa Ozan Şer
21 – Yusuf Ergüven
22 – Kemal Büyükbayrak
23 – Fatma Genç
24 – Fidan Aslan Eroğlu
25 – Kadir Demirgöz
26 – Halit Özyurt

İSTANBUL 3. Bölge adayları
1 – Bihlun Tamayligil
2 – İlhan Cihaner
3 – Engin Altay
4 – Ali Şeker
5 – Erdoğan Toprak
6 – Eren Erdem
7 – Mehmet Bekaroğlu
8 – Zeynel Emre
9 – Sibel Özdemir
10 – Seyhan Erdoğdu
11 – Fevzi Gümüş
12- Emine Gülizar Emecan
13 – Ali Özgündüz
14 – Gökhan Gümüşdağ
15 – Süleyman Çelebi
16 – Çetin Çapan
17 – Efkan Bolaç
18 – Özgür Karabat
19 – Hüseyin Özkahraman
20 – Erhan Bozan
21 – Tülay Ateş
22 – Mehtap Albayrak
23 – Rza Akpolat
24 – Kemal Çebi
25 – Şahanım Meter
26 – Taşkan Uysal
27 – Selçuk Müsnat Hazinedar
28 – Özlem Durdağı Dokuyucu
29 – Türkan Kebeci
30 – Başak Merih Eriçok
31 – Seda Önder

İZMİR 1. Bölge adayları
1 – Selin Sayek Böke
2 – Musa Çam
3 – Ahmet Tuncay Özkan
4 – Tacettin Bayır
5 – Özcan Purçu
6 – Ali Yiğit
7 – Murat Bakan
8 – Muhsin Kurt
9 – Ali Hıdır Uludağ
10 – Ednan Arslan
11 – Sevda Erdan Kılıç
12 – Nilay Kökkılınç
13 – Muzaffer Emir Cömert
İZMİR 2. Bölge adayları
1 – Zeynep Altıok
2 – Kemal Kılıçdaroğlu
3 – Zekeriya Temizel
4 – Mustafa Ali Balbay
5 – Aytun Çıray
6 – Atila Sertel
7 – Kamil Okyay Sındır
8 – Ali Engin
9 – Hüseyin Sezer
10 – Ülkümen Rodoplu
11 – Ali Kemal Elitaş
12 – Sibel Parmaksız
13 – Nurgül Uçar Aktuğ

Adana
1 – Elif Doğan Türkmen
2 – Zülfikar İnönü Tümer
3 – İbrahim Özdiş
4 – Aydın Uslupehlivan
5 – Burhanettin Bulut
6 – Müzeyyen Şevkin
7 – Orhan Toklu
8 – Nesrin Göçhan
9 – Kemal Derin
10 – Rukiye Çinkılıç
11 – Yüksel Karaaslan
12 – Gülcan Abalı
13 – İbrahim Demir
14 – Etem Tok

Adıyaman
1 – Sıddık Şahin
2 – Fatma Ulubey
3 – Deniz Çakmak
4 – Mustafa Hakkan Kılınç
5 – Zeynep Saya

Afyonkarahisar
1 – Burcu Köksal
2 – Hatice Gök
3 – Bekir Kasap
4 – İsmahan Nergiz
5 – Adnan Çelik

Ağrı
1 – Kazım Güzel
2 – Erkan Sayan
3 – Mehmet Sıddık Yel
4 – Kasım Aslan

Aksaray
1 – İsmail Hakkı Açıkalın
2 – Meral Koçar
3 – Hasan Ali Elibol

Amasya
1 – Mustafa Tuncer
2 – Hasan Acar
3 – Arife Serpil Saraçoğlu

Antalya
1 – Niyazi Nefi Kara
2 – Deniz Baykal
3 – Çetin Osman Budak
4 – Mustafa Akaydın
5 – Devrim Kök
6 – Figen Albuga Çalıkuşu
7 – Rafet Zeybek
8 – Nusret Bayar
9 – Deniz Filiz
10 – Sultan Yegen
11 – Sevindik Gizli
12 – Cavit Arı
13 – Barış İşbilen
14 – Meral Mengi

Ardahan
1 – Öztürk Yılmaz
2 – Erdem Uyğur

Artvin
1 – Uğur Bayraktutan
2 – Musa Ulutaş

Aydın
1 – Bülent Tezcan
2 – Metin Lütfi Baydar
3 – Hüseyin Yıldız
4 – Mehmet Fatih Atay
5 – Tayfun Talipoğlu
6 – Ferda Çağlar Erkut
7 – Fulya Üstündağ

Balıkesir
1 – Mehmet Tüm
2 – Ahmet Akın
3 – Namık Havutça
4 – Ensar Aytekin
5 – Fikret Şahin
6 – Ali Kemal Deveciler
7 – Ali Er
8 – Neşe Zengin İğdır

Bartın
1 – Muhammet Rıza Yalçınkaya
2 – Aysu Bankoğlu

Batman

1 – Mansur Obut
2 – Orhan Cihan
3 – Hamit Keskin
4 – Kemal Demir

Bayburt
1 – Murat Bülbül
2 – Tahsin Demir

Bilecik
1 – Yaşar Tüzün
2 – Hüseyin Elmas

Bingöl
1 – Kazım Alınak
2 – Kemal Satıcı
3 – Hüseyin Negüzel

Bitlis
1 – Veysi Uyanık
2 – Ferhat Şahin
3 – İsmail Nacar

Bolu
1 – Tanju Özcan
2 – Mehmet Burak Cop
3 – Elfaz Temiz

Burdur
1 – Mehmet Göker
2 – Kadir Koç
3 – Okan Kurd

Bursa
1 – Lale Karabıyık
2 – Ceyhun İrgil
3 – Orhan Sarıbal
4 – Erkan Aydın
5 – Nurhayat Altaca Kayışoğlu
6 – Mustafa Şenyurt
7 – Asüde Şenol
8 – Nuray Çohan
9 – İsmet Karaca
10 – Deniz Baykal
11 – Şadi Özdemir
12 – İnan Keser
13 – Fatma Belgin Gökçe
14 – Fevzi Sayan
15 – Suna Soydaş
16 – Semih Özdemir
17 – Özkan Kayaoğlu
18 – Alpay Aydın

Çanakkale
1 – Muharrem Erkek
2 – Bülent Öz
3 – Metin Ümit Ural
4 – Adil Can
Çankırı
1 – Murat Berat Atalay
2 – Nermin Aydınlı
Çorum
1 – Tufan Köse
2 – Muharrem Bozdoğan
3 – Dinçer Solmaz
4 – Saim Topgül
Denizli
1 – Melike Basmacı
2 – Kazım Arslan
3 – Gülizar Biçer Karaca
4 – Adil Demir
5 – Ahmet Divarcı
6 – Halis Ödel
7 – Azmi Ermiş
Diyarbakır
1 – Naci Sapan
2 – Hüseyin Cihan Taşkıran
3 – İlhan Baran
4 – Hamit Fidan
5 – Nurdan Erdiş
6 – Serdar Kılıçoğlu
7 – Recep Leygara
8 – Emrah Anlı
9 – Aslı Açıkgöz
10 – Mehtap Uluba
11 – Engin Dayanık

Düzce

1- Zafer Teber

2- Zekeriya Yanmaz

3- Abdullah Şahin

Edirne

1- Okan Gaytancıoğlu

2- Erdı̇n Bı̇rcan

3- Gürkan Güneser

Elazığ

1- Fatı̇h Gürsul

2- Fevzı̇ Şengezer

3- Yılbay Çelik

4- Lale Aydın

Erzincan

1- Erdoğan Özyalçın

2- Yalçın Tanrıverdi

Erzurum

1- Tuncer Aktaş

2- Yavuz Polat

3- Orhan Bozkurt

4- Haydar Bulut

5- Hakan Cebeci

6- Necip Aktaş

Eskişehir

1- Gaye Usluer

2- Utku Çakırözer

3- Cemal Okan Yüksel

4- Metin Tomsuk

5- Erdal Çakıcıer

6- Erdal Caferoğlu

Gaziantep

1- Akif Ekici

2- Mehmet Gökdağ

3- Ali Peri

4- Coşkun Özkaya

5- Naci Kılıç

6- Hasan Şahin

7- Adile Merve Altınbaş

8- Fatma Kılıç

9- Mehmet Turan Gündoğdu

10- Cemal Çankaya

11- Hakan Korkmaz

12- Hasan Aktaş

Giresun

1- Bülent Yener Bektaşoğlu

2- Basri Gürsoy

3- İbrahim Akgün

4- Sevgi Utlu Güngör

Gümüşhane

1- Evren Murat Öztekin

2- Rüstem Akdemir

Hakkari

1- Şükrü Çivi

2- Melek Çallı

3- Giyasettin Koç

Hatay

1- Hilmi Yarayıcı

2- Mevlüt Dudu

3- Serkan Topal

4- Birol Ertem

5- Mehmet Riyat Kırmızıoğlu

6- Servet Mullaoğlu

7- Döndü Dilan Bedir

8- Mehmet Gözel

9- Bilgen Duman

10- Sonay Aykut

Iğdır

1- Halil Duman

2- Fatma Zor

Isparta

1- İrfan Bakır

2- İsa Önder Dinçtürk

3- Mustafa Ceyhan

4- İzzet Beydoğan

Kahramanmaraş:

1- Ali Öztunç

2- Alper Keten

3- Eylem Çağraş

4- İnan Kesen

5- Mehtap Koçak

6- Mustafa Gedik

7- Yunus Pınar

8- Bilge Kağan Taşkesen

Karabük:

1- Erdoğan Dincel

2- Gülsün Beniç

Karaman:

1- Saim Sezen

2- Yakup Selvi

Kars:

1- Selami Yiğit

2- Cengiz Daşdemir

3- Saffet Özdemir

Kastamonu:

1- Hüseyin Selami Çelebioğlu

2- Yılmaz Karakoç

3- Orhan Dana

Kayseri:

1- Çetin Arık

2- İbrahim Bahçecioğlu

3- Aşkın Genç

4- Türker Tok

5- Tülin Temel

6- Şefika Aslı Eskici

7- Mustafa Utku Sarı

8- Kıvılcım Akdağ

9- Nazlı Erdoğan

Kırıkkale:

1- Hasan Biçer

2- Mustafa Demiral

3- Adem Şahin

Kırklareli

1- Türabi Kayan

2- Vecdi Gündoğdu

3- Mehmet Tuna Soykan

Kırşehir:

1- Osman Kök

2- Mehmet Ali Ekici

Kilis

1- Ali Tuna

2- Reşit Tayfun Alan

Kocaeli:

1- Fatma Kaplan Hürriyet

2- Haydar Akar

3- Tahsin Tarhan

4- Turan Dumlu

5- Cuma Karavar

6- Mehmet Tamer Solakoğlu

7- Kemal Nişancı

8- Utkan Güneş

9- Asude Fırat Özkan

10- Yakup Törk

11- Müzeyyen Topçu Tan

Konya:

1- Mustafa Hüsnü Bozkurt

2- Ali Cemal Cömert

3- Gülsüm Filorinalı

4- Mehmet Turgay Bilge

5- Deniz İndibi Çelik

6- Hüseyin Yağcı

7- Musa Gökçe

8- Emine Balık

9- Mehmet Gayretli

10- Necati Sarıhan

11- Sefer İpek

12- Hakkı Dindar

13- Dursun Kaplan

14- Orhan Kaya

Kütahya:

1- Ali Fazıl Kasap

2- Fisun Yıldız

3- Hüseyin Dalkılıç

4- Hüsnü İnanç

Malatya:

1- Veli Ağbaba

2- Erdem Hüsnü Aslanoğlu

3- Berna Karadaş

4- Memba Kuşcu

5- Yusuf Sürücü

6- Etem Körükmez

Manisa

1- Özgür Özel

2- Mazlum Nurlu

3- Tur Yıldız Biçer

4- Mustafa Başgülşen

5- Sabri Temel

6- Abdullah Saka

7- Zerrin Mastan

8- Hayriye Hacet

9- Hakan Tatar

Mardin:

1- Mehmet Muhittin Araç

2- Abdülvahap Ay

3- Bayram Adnan Kaya

4- Abdülaziz Sayğın

5- Abdulhalim Taş

6 – Şükrü Akman

Mersin:

1- Hüseyin Çamak

2- Durmuş Fikri Sağlar

3- Aytuğ Atıcı

4- Serdal Kuyucuoğlu

5- Sibel Gazi Tabel

6- Ebru Çalışkan

7- Seyit Özananar

8- Semra Kabasakal

9- Nevin Zaimoğlu

10- Celal Çelik

11- Şerife Arıcı Yıldız

Muğla:

1- Akın Üstündağ

2- Ömer Süha Aldan

3- Nurettin Demir

4- Burak Erbay

5- Emrah Doğu

6- Süleyman Girgin

Muş:

1- Mustafa Fırat

2- Yıldırım Paçal

3- Ekrem Dizdaroğlu

Nevşehir:

1- Osman Fahri Ertik

2- Mehmet Seyhan Duru

3- Fulya Gülşen Altınsoy

Niğde:

1- Ömer Fethi Gürer

2- Sevgi Özbek

3- Ramazan Ertan

Ordu:

1- Seyit Torun

2- Mustafa Adıgüzel

3- İsa Maral

4- Nuray Ataoğlu

5- Zekai Sana

Osmaniye:

1- Nihat Çerçi

2- Galip Kutlu Haktan

3- Serpil Düzgün

4- Zeynep Demirbüker

Rize:

1- Kemal Köymen

2- Çetin Keçeli

3- Ali Şahinler

Sakarya:

1- Engin Özkoç

2- Hüseyin Avni Şahin

3- Erdoğan Isır

4- Ayhan Bal

5- Elif Asiye Başer

6- Ayşe Kılıç

7- İlker Yılmaz

Samsun:

1- Kemal Zeybek

2- Hayati Tekin

3- Şaban Sevinç

4- Neslihan Hancıoğlu

5- Müşfik Veysel Erdoğan

6- Fatma Necile Çokay

7- Şevki Yılmaz

8- Cem Yılmaz

9- Nurcihan Tomrukçu

Siirt:

1- Cemal Silah

2- Özlem Gediz

3- Mehmet Ali Engin Koyuncu

Sinop:

1- Barış Karadeniz

2- Tugay Dincel

Sivas:

1- Ali Akyıldız

2- Haydar Gölbaşı

3- Ulaş Karasu

4- Filiz Gür

5- Mehmet Kavas

Şanlıurfa:

1- Mehmet Vedat Melik

2- Ali Ersöz

3- Sedat Sağır

4- Hale Soran

5- Akile Yektaş

6- Mehmet Recai Üstündağ

7- Murat Yazar

8- Ferit Öncel

9- Mehmet Faruk Gökkan

10- Mahmut Han Şahin

11- Hasan Kongül

12- Kemal Eşsiz

Şırnak:

1- Mehmet Bilir

2- Selahattin Uğur

3- Muzaffer Cingü

4- Salih Uğur

Tekirdağ:

1- Faik Öztrak

2- Canan Yüceer

3- Emre Köprülü

4- İlhami Özcan Aygun

5- Arzu Mandalı Sucu

6- Şerafetdin Terzi

Tokat:

1- Kadim Durmaz

2- Melih Yardımcı

3- Hüseyin Tunç

4- Şafak Bayındır

5- Tahir Yıldırım

Trabzon:

1- Haluk Pekşen

2- Yavuz Karan

3- Ahmet Kaya

4- Murat Özçilingir

5- Ali Türen Öztürk

6- Cemil Bozbaş

Tunceli:

1- Gürsel Erol

2- Polat Şaroğlu

Uşak:

1- Özkan Yalım

2- Ali Erdoğan

3 – İsmet Akın

Van:

1- Cemal Şen

2- Mehmet Kurukcu

3- Serap Alkan

4- Kasım Beyaz

5- Şanel Güloğlu

6- Fırat Kuvetli

7- Sıraceddin İldeş

8- Nevzat Koç

Yalova:

1- Muharrem İnce

2- Murat Ocak

Yozgat:

1- Onur Kaytan

2- Ahmet Peker

3- Ahmet Karahan

4- Kemal Bayramoğlu

Zonguldak:

1- Şerafettin Turpcu

2- Ünal Demirtaş

3- Harun Akın

4- Deniz Yavuzyılmaz

5- Buket Müftüoğlu

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

İstanbul escort - Ataşehir escort - Pendik escort - Kartal escort - Maltepe escort - Ümraniye escort - Kurtköy escort - Kadıköy escort - Anadolu yakası escort - Avrupa yakası escort - Şişli escort - Mecidiyeköy escort - Şirinevler escort - - Avcılar escort - Halkalı escort - Beylikdüzü escort - Bakırköy escort - Ataköy escort - abu dhabi escort - escorte germania - seks hikayeleri - sex hikayeleri - sex izle - sikiş - paply.org

antalya escort istanbul escort