Çiçekler Sevgiyi Anlatmanın Yolu

YAŞAM

Hayat yeterince zor ve karmaşıktır. Neyse ki hayatı güzelleştirecek bazı şeyler var kullanabileceğimiz. Sevgiyi anlatmanın yolları da…

Bunlar bazen minicik şeyler olabiliyor. Minik bir öpücük, hoş bir tebessüm, bir göz kırpma, sıcacık bir kucaklama, içten ve derinden söylenmiş bir “seni seviyorum.” Bu mini minnacık gibi gözüken ama bir ömre bedel detaylar insanı hayata bağlar, mutluluğu katmerleştirir. Bazen mutluluktan iki damla gözyaşı haline bile gelebilir.

Bazen çok uzaktasınızdır sevdiklerinizden, yakınlarınızdan. Doğum günüdür, tanışma yıl dönümünüzdür ya da evlenme… Uzaktasınızdır! O an onun yanı başında olmak istersiniz ama olamayacak durumdasınızdır.

Yahut sevdiğiniz insan önemli bir başarıya imza atmıştır. Kutlamak istersiniz. Aranızda kilometrelerce uzaklık vardır. Gidemezsiniz. Veya bir bebek dünyaya gelmiştir. Siz ise uzaklardan yetişememişsinizdir.

Bir ameliyata girmiştir. O beyaz masaya gitmeden önce ve çıktıktan sonra onun elini tutmayı ne çok istiyorsunuzdur ama o an kim bilir nerede koşuşturmak zorundasınızdır. Mezun oluyordur, kep atacaktır. Yanında olmayı, onu kucaklamayı ne çok istiyorsunuzdur ama bu imkânsızdır o an. Ya da hiç bir sebep yokken, bir sebebe ihtiyaç yokken bile, sevdiğiniz insanı mutlu etmek için çırpındığınız olmamış mıdır hiç hayatınızda?

Minik bir öpücüğü, hoş bir tebessümü, sımsıcak kucaklamayı, içten ve ta derinden söylenen bir “seni seviyorum” u o anda gerçekleştiremiyorsanız eğer, yardımınıza koşacak olan yine doğanın ta kendisidir böyle durumlar için. Bir çiçek gönder butonuna basıp, hayatınıza güzellikler katmaya ne dersiniz?

Hangi çiçeği sever, biliyor musunuz?

Masumiyetin simgesi papatya mı?

Kırmızısı – sarısı – pembesiyle aşkın – sevginin ifadesi gül mü,?

Yoksa zarafetin simgesi orkide mi?

Barışın simgesi karanfil mi?

Ya da lilyum, mis kokulu frezya ve daha niceleri mi?

Sepette, vazoda veya buket mi?

Canlı mı cansız mı?

Karar vermesi bile zor değil mi? Haklısınız. Sevgi emek ister.

Doğa bu! Sevenleri, hasret çekenleri buluşturuverir kolayca. Sizin yapmak isteyip yapamadığınızı doğa yapar. Size ise sadece karar verip sipariş etmek kalır.Bütçenize ve zevkinize karar verip sipariş etmek size kalmış. Çiçek siparişi için: http://www.cicekmarket.com/cicek-siparisi/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

*