OLAYLARI HALKA RAPOR EDEN GAZETE

Doğanın yeni adresi Anştayn Kamping

EKONOMİ/KÜLTÜR - SANAT/MANŞET

Büyükşehirlerde yaşam alanları daralıyor. İş yükü ve stres altında olanlar, nefes alabilmek için doğal alanlar arıyor. İznik aranan özelliklere sahip şehirlerden biri. Doğa ve tarih zengini İznik, tam bir tatil şehri. Büyük kentlerden kaçanlar İznik’in yemyeşil doğasına hayran kalıyor.

ANŞTAYN KAMPİNG’DE DOĞA TURİZMİ BAŞLADI

İznik’in yüksek rakımlarında ahşaptan kütük evleri ile doğanın ortasında kurulan Anştayn Kapming tatilcileri bekliyor. Müteşebbis olan Erol Hançerli Kutluca Köyünde 7 bin metre kare alana kurduğu kütük evler ile tatilcilere doğa da yaşamanın fırsatlarını sunuyor. Tek ve iki kattan oluşan müstakil kütük evlerden açılan pencereler tatilcileri yemyeşil orman ile buluşturuyor.
İznik’e bağlı Kutluca köyünde bulunan Anştayn Kapming yılın her mevsiminde tatilcilere ayrı tatlar sunuyor. Hafta sonları şehrin gürültüsünden ve kalabalığından kaçmak için Doğa ile iç içe mis gibi temiz havayı ciğerlerinize çekerken doğa yürüyüşleri ve çeşitli aktiviteler gerçekleştirebilirsiniz.
Kışın sobanızın ve şöminenin başında bembeyaz kar izlemek, yazın ise mis gibi bol oksijenli bir güne dinç uyanmak size ayrı bir zevk verecek.
Restaurantın içinde kişilere özel Ocakbaşı bulunuyor. Sabah kahvaltısında verilen tüm ürünler ise tamamen yöresel. İstediğiniz takdirde size özel kuzu çevirme dahi yapılabiliyor.
Rezervasyon Erol Hançerli 0.536 882 77 81

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

*

EN SON EKONOMİ

istanbul hava durumu smok alien smokal85 ayak mantarı Akıllı Tahta Kek Kalıbı medyum Güncel Spor Haberleri
YUKARI GİT