Emre Altuğ'dan boşanan Çağla Şıkel pişman mı oldu!

Emre Altuğ’dan boşanan Çağla Şıkel pişman mı oldu!

MAGAZİN

Güzeller güzeli Çağla Şıkel ünlü şarkıcı Emre Altuğ’dan boşanması uzun süre magazin gündeminde yer bulmuştu. Emre Altuğ’dan boşanan Çağla Şıkel daha sonra pişman mı oldu? Çağla Şıkel – Emre Altuğ boşanması ve sonrasıyla alakalı tüm gelişmeler haberimizde..

Güzel manken Çağla Şıkel’in eşi Emre Altuğ‘dan boşanırken verdiği ilk dilekçedeki “İlk günden beri uyum sağlayamadık” ifadesinden pişman olup yeni bir dilekçe verdiği ortaya çıktı. Çağla Şıkel’in verdiği bu dilekçe magazin günyasında ve sosyal medyada da konuşulan konular arasında yer aldı.

İLGİNÇ DETAY

Çağla Şıkel-Emre Altuğ’un boşanmasından aylar sonra ilginç bir detay ortaya çıktı. Günaydın’dan Dilek Yaman’ın haberine göre; Şıkel’in mahkemeye verdiği ilk dilekçede boşanma gerekçesini “Eşimle evlendiğimiz ilk günden beri uyum sağlamayamadık” diyerek açıkladığı, daha sonra bundan pişman olduğu ortaya çıktı. Bilindiği gibi Çağla Şıkel ile Emre Altuğ 7 yıllık bir evlilik hayatı olmuştu.

KIRILMASIN DİYE…
Şıkel’in, Aile Mahkemesi’ne yeniden başvuru yaparak ilk dilekçedeki bu sözleri, eşinin kırılmaması için değiştip yeni dilekçede “Son zamanlarda fikir ayrılığına düştük, uyum sorunu yaşıyoruz” diye değiştirdiği öğrenildi. Çiftin yedi yıllık evliliği, 10 dakika süren davayla bitmişti.

Çağla Şıkel ve Emre Altuğ’un 7 yıllık birlikteliklerinden Uzay ve Kuzey adında iki oğlu var. Magazin dünyasına yansıyan bu haberlerden sonra Şıkel ve Altuğ’dan henüz bir açıklama gelmedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.