Tag archive

alinur aktaş

Başkan Aktaş’tan gençlere altın öğütler

KATEGORİ: SİYASET

Bursa Büyükşehir Belediyesi, BESAŞ ve Gıda ve Yem Kontrol Merkez Araştırma Enstitüsü işbirliğiyle hazırlanan ve ekmek sektöründe gençlerin istihdamını artırmayı hedefleyen AB destekli ‘Ekmek Sektöründe Gençlerin İstihdam Edilebilirliğinin Artırılması’ projesi tamamlandı. Projenin kapanış töreninde sertifika alan genç fırıncılara tavsiyelerde bulunan Başkan Aktaş, “Ülkenize güvenin, büyük düşünün ve her ne iş yaparsanız yapın, farkındalık oluşturun” dedi.

DEVAMI İÇİN

Bursa’nın siyah altını incir tescillendi

KATEGORİ: GÜNDEM

Bursa Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Tarım A.Ş. adına tescilli Bursa Siyah İnciri, ‘BlackBursa’ markasıyla uluslararası pazarlarda alıcı bulurken, Bursa Siyah İncirine ‘Coğrafi İşaret Tescil Belgesi’ de alındı. Tarım A.Ş destekleriyle belgeyi alan Bursa Bölgesi Tarım Kooperatifleri Birliği yöneticileri, tescil belgesini Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’a sundu.

DEVAMI İÇİN

AK Parti’nin Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Alinur Aktaş!

KATEGORİ: SİYASET

Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki’nin cumartesi günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a sunacağı belediye başkan adayları listesinde Bursa’nın büyükşehir adayı mevcut başkan Alinur Aktaş olduğu kesinlik kazandı.

DEVAMI İÇİN

İznik sahilinde ki ağaç kesimini İrgil sordu, Aktaş yanıtladı “400’ü aşkın ağaç dikilecek”

KATEGORİ: SİYASET

İznik’in sahil düzenlemesi çalışmaların da ağaçların neden kesildiği hakkında CHP Bursa Milletvekili Dr. Ceyhun İrgil, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’a twitter üzerinden soru yöneltti. 

DEVAMI İÇİN

Aktaş: Ortak akıl ve sonuç odaklı ilerliyoruz

KATEGORİ: GÜNDEM

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ve İznik Belediye Başkanı Osman Sargın yetkili birimleri ile 42 mahalle de devam eden, yapılacak olan ve planlanan çalışmalarla ilgili istişare toplantısı gerçekleştirdi.

DEVAMI İÇİN

YUKARI ÇIK
destek patent muhasebe programları