Tag archive

anma

Bugün İznik’te günlerden Nazım!

KATEGORİ: GÜNDEM

Nazım Hikmet ölüm yıl dönümünde İznik’te saygıyla anıldı. Büyük şairin 56. ölüm yıl dönümü etkinliği Müşküle köyü “Nâzım Çınarı” altında gerçekleşti.

DEVAMI İÇİN

“Saygı ve Özlemle anıyoruz”

KATEGORİ: GÜNDEM/MANŞET

Cumhuriyet Halk Partisi İznik ilçe ötgütü, Büyük önder Mustafa Kemal Atatürk’ün 78. ölüm yıl dönümünde Atatürk anıtına çelenk koydu. İlçe başkanı Ayan Özer, beraberinde yönetim kurul üyeleri ve partililerden oluşan grup ile sabah saat 9.05’te eski hükümet konağı önünde Ata’nın anıtına “Özlem ve Saygıyla” anıyoruz yazılı çelenk koyarak saygı duruşunda bulundular. CHP’li heyet, Türkiye Cumhuriyeti’nin…

DEVAMI İÇİN

18 Mart şehitler günü yad edildi

KATEGORİ: GÜNDEM/SÜRMANŞET

Çanakkale Zaferi’nin 101. yıl dönümü ve 18 Mart Şehitler Günü nedeniyle İznik’te de anma törenleri düzenlendi. İznik Şehir Mezarlığı Şehitler bölümündeki törene İznik Kaymakamı Ali Hamza Pehlivan, Yüzbaşı Fırat Toprak ve Belediye Başkanı Osman Sargın, Şehit aileleri ve yakınları, Gaziler, Kamu Kurum ve Kuruluşları, Siyasi Parti Temsilcileri, Sivil Toplum Örgütleri, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

DEVAMI İÇİN

Önce Kur’an ardından pilav ikramı

KATEGORİ: GÜNDEM/MANŞET

Cumhuriyet Halk Partisi İznik ilçe örgütü, 18 Mart Çanakkale Zafer’inin 101. yılı dolayısıyla dün akşam Asmalı Cami’nde şehitlerin ruhuna Kur’an-ı Kerim ve mevlid-i şerif okuttu.

DEVAMI İÇİN

YUKARI ÇIK
izmir Klima Servisi destek patent canlı bahis siteleri