Tag archive

beton

Kimse tehlikenin farkında değil.. Ölüyorlar!

KATEGORİ: GÜNDEM

Kılıçaslan caddesinde sıra sıra yükselen asırlık çınar ağaçlarındaki tehlikeyi kimse görmüyor. Her biri anıt ağaç olarak tescillenen asırlık çınarlarda, haziran ayında yaprak dökümü başladı.

DEVAMI İÇİN

Ve mutlu son İznik sahili asfaltlandı

KATEGORİ: SİYASET

İznik Sahil projesi kapsamında devam eden çalışmaları inceleyen Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, İznik Belediye Başkanı Osman Sargın ve Ak Parti İznik İlçe Başkanı Halil İbrahim Gökbulut asfalt makinesine çıkarak sahili asfaltladılar.

DEVAMI İÇİN

Erdoğan, “betonda ruh yok” dedi akla yeşil İznik’in nasıl betonlaştırıldığı geldi

KATEGORİ: EKONOMİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün şehircilik şurasında ki konuşmasında “bugünkü şehircilik anlayışında ruh yok” diyerek betonlaşmaya dikkat çekti. Erdoğan, beton binaların şehirlere artık huzur vermediğinin altını çizerken, akla yeşil İznik’in nasılda hoyratça betonlaştırıldığını getirdi. İznik’te son 5 yılda konut sektörü aldı başını gitti. Hızla yükselen konutlar, Yeşil İznik’i beton yığınına çevirdi. Gelecek 10 yıl da İznik’te nefes alacak alan kalmayacak.    

DEVAMI İÇİN

“Başımız sağ olsun kaybettik, gömün gitsin” diyeceğimiz bir şehir inşa etmeye çalışıyoruz

KATEGORİ: GÜNDEM

Adını koymakta ve anmakta artık güçlük çekiyorum!.. 90 kuşağı ve çok çok öncesinin, göğsünü gere gere, ballandıra ballandıra, anlattığı ve dilinden düşüremediği kentin adıdır İznik!..
“Cennet İznik, Yeşil İznik, Masmavi İznik, Tarihi İznik, Kültür şehri İznik, Turizm cenneti İznik, Bakir İznik, Mitolojik İznik, Romalı İznik, Bizanslı İznik, Selçuklu İznik, Osmanlı İznik, Çinili İznik, vs…”

DEVAMI İÇİN

YUKARI ÇIK
Mobilya Takımları | Fur Coats | destek patent | canlı bahis siteleri