Tag archive

fiyat

Marmarabirlik zeytin barem fiyatlarını açıkladı

KATEGORİ: EKONOMİ

Geçtiğimiz hafta yapılan kooperatifler toplantısı sonrasında 12 Ekim Cuma günü alımlara başlayan Marmarabirlik Yönetim Kurulu, bugün gerçekleştirdiği toplantıda ürün alım fiyatlarını da belirledi. Ortalama olarak yüzde 10 artış yapılarak, tavan fiyat 12.60 TL, taban fiyatta 4.80 TL, yağlık 3.25 TL olarak belirlendi.

DEVAMI İÇİN

Fiyatı 100 TL’den 6 TL’ye düştü

KATEGORİ: EKONOMİ

Daha 10 gün önce tezgaha ilk düştüğünde fiyatı dudak uçuklatan erik bugün tüketicinin yüzünü güldürdü. 100 TL ile tezgahın önünden baktıran erik bugün 6 TL. Pazarcı esnafı, eriğin tüketicinin alım gücüne kadar düşmesine sevinirken, sürümün de arttığına işaret etti.

DEVAMI İÇİN

Marmarabirlik: şimdi vefa zamanı diyerek, son dakika açıklaması yaptı tavan 11.75, taban 4.10 TL

KATEGORİ: EKONOMİ

Marmarabirlik, piyasa koşullarını göz önüne alarak, daha önce 9,80 TL olarak açıklanan tavan fiyatı 11,75 TL, 4 TL olarak açıklanan taban fiyatı ise 4,10 TL şeklinde revize etti. Ürün teslimatı yapmayan ortaklara seslenen Asa, “Bu artışlardan sonra kooperatifine sahip çıkmayanlar sonunu kendi hazırlıyor demektir” dedi.

DEVAMI İÇİN

Marmarabirlik fiyatları açıkladı

KATEGORİ: EKONOMİ/MANŞET

Tavan  8,30 Taban  3 TL  Marmarabirlik, 2016-2017 iş yılı ürün alım kampanyasında tavan fiyatı 180 dane için 8,30 TL olarak belirlerken, taban fiyatı ise 410 dane için 3 TL olarak karara bağladı. Ortaklardan toplam 56 bin ton rekolte beyanı alındığını ifade eden Başkan Asa, “Marmarabirlik bu yıl kotasız alım yapacaktır” dedi. Zeytinin erken kararması nedeniyle…

DEVAMI İÇİN

Otomobil fiyatına yeni bir SIM kart!

KATEGORİ: TEKNOLOJİ

Otomobil fiyatına özel olarak sunulacak, Otomobil fiyatı ile beraber SIM kart almaya ne dersiniz? Cihazda yer alan özellikler ise şaşırtıcı. AA muhabirinin bazı internet sitelerinden derlediği bilgilere göre, “özel numara” olarak satışa sunulan çok sayıda cep telefonu hattı için piyasa değerinin çok üzerinde, sıfır kilometreOtomobil değerinde fiyat biçiliyor. Fiyatları 100 liradan başlayıp 100 bin liraya kadar…

DEVAMI İÇİN

YUKARI ÇIK
izmir Klima Servisi destek patent canlı bahis siteleri