Tag archive

halil ataş

Algı operasyonları kimseye fayda getirmeyecek, iki partinin de zararına!

KATEGORİ: GÜNDEM

Kemal Sunal ile Şener Şen’in unutulmaz filmidir, Sefer Oğulları ile Telli Oğulları.. Her iki ailenin Yeşil Vadi için verdikleri mücadele anlatılır orada. Komedi türü bir yapıt olsa da, ironikdir. Düşünen akıllar için çok şey ifade der. 31 Mart Yerel seçimlerine 60 gün kaldı!

DEVAMI İÇİN

Asrın sahil projesi dediler çamura battık, asrın hastanesi dediler doktorsuz kaldık

KATEGORİ: GÜNDEM

İznik Sahil Projesine aktarılan ödeneğin 20 milyon liranın üzerinde olduğu söyleniyor. Fakat gel gör ki, orta da bu değer de ne bir hizmet var ne de projenin albenisi. Su doku bulmacasına dönmüş durum da.

DEVAMI İÇİN

Unesco’nun yolları taşlı, İznik’in gözleri yaşlı!

KATEGORİ: GÜNDEM

Herkes de bir özlem, bir tutku, bir arayış. Nerede o eski yaşanmış mutlu yıllar, nerede o eski İznik sorusu. Unesco geçici miras listesine gireli 3 yıl oldu. 4. yıla girdik. Atılmamız ise an meselesi.

DEVAMI İÇİN

İlçenin milli ve menfi çıkarlarını koruyacak mısın? Tarafsız olacak mısın?…

KATEGORİ: SİYASET

Atama ne zaman bekleyişi, AKP İznik teşkilatın da ipleri iyice gerdi. Gerek mevcut teşkilat da gerekse parti içinde ve dışında siyaseti yakından takip edenler için tedirgin bir bekleyiş var. Herkesin gönlünde yatan bir isim var. Ancak, (kim) sorusu hala cevabını bulamadı.

DEVAMI İÇİN

Kutuplaştırma, ayrıştırma, sen, ben derken film koptu!

KATEGORİ: SİYASET

Kişiler üzerine inşa edilen siyaset, yine o kişileri etkisiz hale getirir. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın aylar öncesi “Metal yorgunluğu” ifadesi, bugüne kadar birçok seçilmişin ya görevden alınmasına veyahut da istifasına neden oldu.

DEVAMI İÇİN

YUKARI ÇIK
destek patent