Tag archive

halil ibrahim gökbulut

Kota tartışmalarına Gökbulut’tan açıklama geldi

KATEGORİ: EKONOMİ

AK Parti İznik İlçe Başkanı Halil İbrahim Gökbulut, zeytin üreticinin kota sıkıntısına ortak çözüm yolu bulacaklarının altını çizerek bir açıklama yaptı.

DEVAMI İÇİN

Gökbulut üç isimle gitti iki isimle döndü

KATEGORİ: SİYASET

AK Parti İznik ilçe Başkanı Halil İbrahim Gökbulut, Ankara Genel Merkezinde üç gün süren yorucu istişare toplantısından iki isimle döndü. 

DEVAMI İÇİN

Başkan Gökbulut genel merkeze 3 isimle gitti

KATEGORİ: SİYASET

AK Parti’nin Kızılcahamam kampı bugün başladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Kızılcahamam’da yapılacak üç günlük kampında hükümet ve TBMM çalışmaları, AK Parti Meclis Grubu, MKYK ve Kurucular Kurulu üyeleriyle tartışacak.

DEVAMI İÇİN

Gökbulut’un mesaisi başladı mesaj açık ve net gibi görünüyor

KATEGORİ: SİYASET

AK Parti İznik İlçe Başkanı Halil İbrahim Gökbulut’un sosyal medya üzerinden paylaşılan telefonla görüştüğü anın fotoğrafı mesainin başladığını işaret ediyor. Ayrıca genç başkan Gökbulut’un bu fotoğraf karesine bakıldığında birilerine mesaj mı veriyor sorusunu akla getiriyor. Yorumu sizlere bırakıyoruz.    

DEVAMI İÇİN

Gökbulut ve Usta, Genel Merkez binası önünden fotoğraf paylaştı ayrıntılar fotoğrafta gizlidir

KATEGORİ: SİYASET

AKP İznik İlçe Başkanlığı görevine getirilen Halil İbrahim Gökbulut ile birlikte ilçe siyasetinde yeni bir sayfa açılacak. Bilindiği üzere Gökbulut, geçtiğimiz yerel seçimlerde Kağan Mehmet Usta ile birlikte yol arkadaşı idi.

DEVAMI İÇİN

YUKARI ÇIK
Mobilya Takımları | Fur Coats | destek patent | canlı bahis siteleri