Tag archive

kar

Bursa valiliği yine uyardı bu kez don riski var

KATEGORİ: EKONOMİ

Bursa Valiliği’nden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgiye göre “Zirai faaliyetlerin devam ettiği Marmara ve Ege Bölgesi kıyı kesimlerinde bu geceden başlayarak cuma gününe kadar gece ve sabah saatlerinde hafif, iç kesimlere doğru ise orta kuvvette zirai don riski bulunduğundan üreticilerimizin ve vatandaşlarımızın dikkatli ve tedbirli olmalar gerekmektedir.”

DEVAMI İÇİN

Valilik uyardı salı günü kar geliyor! Okullar tatil olacak mı?

KATEGORİ: YAŞAM

Bursa Valiliğinden kar uyarısı geldi. Salı günü yağmur şeklinde başlayacak yağışın ardından kar yağışının beklendiği açıklandı.  

DEVAMI İÇİN

İznik’in Kutluca köyünde an itibariyle lapa lapa kar yağıyor

KATEGORİ: KÜLTÜR - SANAT

Kış bitti bahar geldi derken, hava sıcaklığı yeniden düştü. İznik’in yüksek kesimlerinde an itibariyle kar yağışı başladı. Kar yağışı görüntüleri Kutluca köyünden geldi. Anştayn Kamping’in işletmecisi Erol Hançerli, bölgedeki kar yağışını böyle görüntüledi. İşte o görüntüler.

DEVAMI İÇİN

Güneş Marmara’da sıcak yüzünü gösterirken, İznik’in o köyünde hala karla mücadele var

KATEGORİ: YAŞAM

İznik’te kış yerini güneşe bıraktı derken, Elmalı köyünde karla mücadele halen devam ediyor. Köyün dağ yollarında traktörler ilerlemekte güçlük çekiyor. Tüm yurtta bu yıl kış çok sert geçti. Aşırı soğuklar, 20 şubattan itibaren havaya düşen cemre ile yerini güneşe bıraktı. Dağlarda karlar yavaş yavaş erimeye başladı. Ancak, bir yer var ki orada karla mücadele hala…

DEVAMI İÇİN

Meteoroloji uyardı bu gece kar yağışı var

KATEGORİ: GÜNDEM

Son bir haftadır Marmara’da hava sıcaklıkları düşüşe geçti. Meteoroloji kar yağışında bugüne işaret etti. İstanbul’da bugün akşam saatlerinde karla karışık yağışın ardından gece yerini kara bırakacak. Meteoroloji İstanbul son dakika kar uyarısı geldi. İstanbul hava durumu için son tahminler açıklandı. Meteoroloji’den İstanbul için kar uyarısı geldi. Kar bu akşam saatlerinde geliyor. 18.00’den itibaren İstanbul’da karla…

DEVAMI İÇİN

YUKARI ÇIK
izmir Klima Servisi destek patent canlı bahis siteleri