Tag archive

kedi

Hayata döndürmek için çok uğraştılar ama olmadı

KATEGORİ: GÜNDEM

İznik’te üç katlı binanın ikinci katındaki yağmur giderine düşen yavru kedi kurtarılamadı.  Anne kedi yavrusunun düştüğü yerden biran olsun ayrılmazken, itfaiye ekipleri son çare olarak gidere basınçlı su bastı. Sonrası ise herkesi kahretti. 

DEVAMI İÇİN

“Gitse de insem” dedirten o an

KATEGORİ: YAŞAM

İznik’te köpeği görüp ağaç tepesine çıkan kedi saatlerce mahsur kaldı. Köpek ise inatla ağacın altında oturarak kediyi bekledi. İznik ilçesine bağlı Çakırca köyü sahilinde Kamil Cengiz adlı vatandaşın görüntüleyip sosyal medyada paylaştığı fotoğraf ilgi odağı oldu.

DEVAMI İÇİN

Yavru kediye işkence yapan o kişi serbest kaldı

KATEGORİ: YAŞAM

Tüm Türkiye’de infial yaratan yavru kediye işkence görüntülerinin ardından gözaltına alınan ve hakkında soruşturma başlatılan er Taner H. çıkarıldığı mahkeme tarafından adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı. Hayvan Koruma Dernekleri, cani hakkında basın açıklaması yapıp protesto yürüyüşü yapacağı öğrenildi. 

DEVAMI İÇİN

Siz İnsan mısınız? Zavallı kediye uygulanan işkence sosyal medyayı ayağa kaldırdı

KATEGORİ: DÜNYA

Görüntüler Suriye’den kediye yapılan işkence sosyal medyayı ayağa kaldırdı. İnsanlıktan yoksun iki gencin bidon içerisinde sıkışıp kalan kediye uyguladıkları işkence vicdanları sızlattı. Yol kenarında ki bir bidon içerisine yiyecek bulmak umuduyla giren kedi yavrusu işkenceye maruz kaldı. Kedi içindeyken bidonun üzerini bir nesneyle kapatan zalimler, bidonu tekmeliyor. Panikleyen kedi yavrusu dışarı çıkmak istediği sırada ise…

DEVAMI İÇİN

Malzemeni kap en güzel yuvayı sen yap

KATEGORİ: MANŞET/YAŞAM

İznikli hayvan severler kara kışa hazırlanıyor. Bunun için kampanya düzenlediler. “Karakış kapıda! Can dostlarımız için Patikondu (Kedi Yuvası) yapıyoruz.” Sloganı ile harekete geçen hayvan severler, 18 Ocak Pazartesi yani bu akşam Çarşı Kafe’de buluşuyor. Malzemeni kap sen de bu etkinliğe katıl.

DEVAMI İÇİN

YUKARI ÇIK
Mobilya Takımları | Fur Coats | destek patent | canlı bahis siteleri