Tag archive

ödül

Çözüm ve uzlaştırma 1’incilik ödülü İznik Adliyesine verildi

KATEGORİ: GÜNCEL

Adalet Bakanlığı Ceza İşleri Genel Müdürlüğü, 2018 yılı uzlaştırma kurumunun mevcut durumunun analizi ve kapsamını değerlendirdi. Uzlaştırmada başarılı olan; Cumhuriyet başsavcılarına, uzlaştırmadan sorumlu Cumhuriyet savcılarına ödül verildi.

DEVAMI İÇİN

Hisarcıklıoğlu’ndan başkan Sargın’a plaket

KATEGORİ: EKONOMİ

İznik Belediye Başkanı Osman Sargın, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu’nun da katılımıyla gerçekleşen törende İznik’e değer katanlara plaketlerini takdim ettiler.

DEVAMI İÇİN

Frankfurt Türk Tiytatro Festivali’nin ödülleri İznik’ten

KATEGORİ: KÜLTÜR - SANAT

Bu yıl 5’incisi düzenlenecek olan Frankfurt Türk Tiytatro Festivali’nin ödülleri İznik’te çini olarak hazırlandı. 4-14 Mayıs tarihlerinde Haldun Dormen, Ayla Algan, Selçuk Yöntem, Ayşe Nil Sanlıoğlu, Süheyl ve Behzat Uygur gibi bir birinden ünlü 18 isimin perde açacağı Frankfurt Tiyatro Film Festivali’nde tiyatro santçılarına çiniden İznik Roma Tiyatrosu maskı takdim edilecek.

DEVAMI İÇİN

Eğitim adına Müşküle köyüne verilen en anlamlı ödül

KATEGORİ: KÜLTÜR - SANAT

54.Kütüphaneler Haftası nedeni ile İstanbul Üniversitesinde yapılan ödül töreninde “Yılın Kütüphane Dostu Ödülü”  İznik Müşküle Köyü Şehit Süleyman Güleç Halk Kütüphanesi’ne verildi.

DEVAMI İÇİN

İznik Devlet Hastanesi Ortopedi Uzmanına ödül verildi

KATEGORİ: SAĞLIK

Bursa Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Prof. Dr. Rüstem Aşkın, İznik Devlet Hastanesinde görevli Ortopedi Uzmanı Op. Dr. Yasin Dostabakan ‘a yaptığı başarılı çalışmalarından ötürü Bursa’da düzenlenen bir törenle plaket taktim etti. İznik Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Aybars Alemdaroğlu, “Bu ödül Bursa genelinde ki hastanelerde üstün gayretleri ile görevini başarılı bir şekilde yapan doktorlara…

DEVAMI İÇİN

YUKARI ÇIK
Mobilya Takımları | Fur Coats | destek patent | canlı bahis siteleri