Tag archive

ziyaret

AK Partili vekillerden Usta’ya ziyaret

KATEGORİ: SİYASET

İznik Belediye Başkanı Kağan Mehmet Usta göreve başladığı ilk günden itibaren misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Mazbatasını alarak geçtiğimiz hafta göreve başlayan Usta’yı son olarak AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman, Önceki Dönem İçişleri Bakanı ve Milletvekili Efkan Ala, AK Parti Bursa Milletvekilleri Vildan Yılmaz Gürel, Zafer Işık, Mustafa Esgin, Atilla Ödünç, Refik Özen ve AK Parti Bursa İl Başkan Yardımcıları ziyaret etti.

DEVAMI İÇİN

Sargın’dan sorunlara yerinde çözüm

KATEGORİ: YAŞAM

İznik Belediye Başkanı Osman Sargın sabah mesaisine saha çalışmaları yürüten İletişim Merkezi ekipleriyle esnafları gezerek başlıyor. Geçtiğimiz haftalarda saha çalışmalarına başlayan İznik Belediyesi İletişim Merkezi ekipleri mahalle ve sokakları dolaşarak zaman zaman vatandaşların evlerine konuk oluyorlar.

DEVAMI İÇİN

Torun ve Sargın esnafı gezdi

KATEGORİ: SİYASET/SÜRMANŞET

Ak Parti Bursa Milletvekili Cemalettin Kani Torun ile İznik Belediye Başkanı Osman Sargın Çarşı esnafını ziyaret etti.

DEVAMI İÇİN

“Hastane önüne cep yapılsın”

KATEGORİ: MANŞET/SİYASET

Geçtiğimiz günlerde yapılan seçimle CHP İlçe Başkanı olan Ayan Özer ve yönetimi İznik Belediye Başkanı Osman Sargın’ı makamında ziyaret ederek çiçek takdim etti.

DEVAMI İÇİN

Çare arayıp, çaresini bulacağız

KATEGORİ: MANŞET/SİYASET

Cumhuriyet Halk Partisi İznik İlçe Örgütü, Atatürk caddesi üzerinde ki yeni parti binasında ki tadilat çalışmalarının tamamlanmasının ardından siyasi hareketine hız verdi. İlçe örgütü, Ayan Özer başkanlığında kamu kurum ve kuruluş ziyaretlerin de bulundu.

DEVAMI İÇİN

YUKARI ÇIK
destek patent bahis siteleri