Google Adwords reklamları ile firmanızı tanıtın

TEKNOLOJİ

Google Adwords reklamları belirlenen hedef kelime ve kitlelere göre firmanızın ya da projelerinizin tanıtımını yapmamızı sağlayan reklam ağıdır. Reklam verenler ile reklam yayıncılarını Google üzerinde buluşturan Adsense ve Adwords, internet kullanıcılarının %90’ından fazla erişim sağlamaktadır.  Google Adwords reklamları ile firmanızın tanıtımını yapabilir ya da doğal aramalarda geri kalmış sitenizi üst sıralara taşıyabilirsiniz. Google Adwords hakkında merak ettiklerinizi http://www.crmmedya.com/google-adwords-reklamlari.htm adresinden öğrenebilirsiniz.

Sosyal medyanın en büyük güçlerinden birisi ise büyük kitlelere hizmet vermesidir. Facebook reklamları ile milyarlarca kişiye ulaşabilir ve onlara yayın yapabilirsiniz. Bir haber, albüm, dizi veya film fragramlarını Facebook reklamları ile milyonlarca kişiye duyurabilir ve büyük ses getirebilirsiniz. En önemli yöntemlerden birisi ise Facebook sayfa reklamlarıdır, sayfaya kayıt olan kullanıcılardan doğru ve zamanlı paylaşımlar yaparak defalarca geri dönüş sağlayabilirsiniz.

Video kanalları ise görsel reklamcılığın en çok kullanıldığı ve yazılı reklama oranla çok daha etkili olduğu bir reklam türüdür. Google adwords ile bağlantılı olarak çalışan Youtube, video öncesi reklamları ve banner reklamları ile oldukça verimli geri dönüşler sağlamakta. Özellikle görsel tanıtım, dizi ve film fragmanları, oyun fragmanları gibi bir çok kategoride en çok tercih edilen reklam türü Youtube reklamlarıdır.

1 Yorum. Yeni Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.