Grand Theft Auto 5 daha çok pozcu oldu!

TEKNOLOJİ

Grand Theft Auto 5 oyunlarının kürede (dünya) rekor kırdığı biliniyor, peki ya Grand Theft Auto 5 daha gerçekçi bir oyun oldu desek ne dersiniz?

Grand Theft Auto 5’in PC sürümü için yayınlanan en büyük mod olan “The Pinnacle of V” sadece oyunun görsellerini geliştirmekle kalmıyor, bunun yanında oyunun neredeyse tüm özelliklerini de yeniden yapılandırıyor.

Yayınlanan geliştirme paketinin en çarpıcı yanı ise gerçeğe oldukça yakın görsellik seviyesine ulaşması. Modder Josh Romito, oyunun görsel tüm ayarlarını elden geçirerek son derece etkileyici gerçeklikte grafikler sunmayı başarmış durumda.

Diğer birçok mod gibi Los Santos’u daha da büyüleyici kılmak adına şehrin dokuları onarılırken, 4K kalitesinde görsellerle ağaç yaprakları, yeşillikler, su, kan sıçraması ve otomobiller gerçeğe oldukça yakın hale getirildi.

Ancak Toddyhancer gibi popüler birçok modun aksine Pinnacle oynanışa da etki edecek bir takım yenilikler getiriyor. Nüfus düzeyi zamana ve haftanın günlerine göre arttırılmış durumda. Oyunun orijinal silahlarının tümü modifiye edilirken, mermi darbe etkileri ve parçacıklar da elden geçirilmiş.

Bugüne kadarki en gerçekçi, çarpıcı ve sürükleyici Grand Theft Auto deneyimini oluşturmayı hedefleyen The Pinnacle of V modunun güncel versiyonunu indirebilmek için buraya tıklayarak resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.