Hangi yüzüklerle evlenme teklif edilir?

5 dakika okuma süresi

Evlilik teklifi hem kadın hem de erkek için hayatında yaşamış olduğu en özel anlardandır. Evlilik tekliflerinde çok eski dönemlerden bu güne gelen en özel sembol ise tektaş pırlanta yüzüklerdir.

Tektaş pırlanta yüzük her zaman hem maddi hem de manevi olarak çok büyük bir değere sahiptir. Bağlılığım ve özverinin simgesi olan tektaşlar her kadının hayalinde olan bir üründür. Bu nedenle Zen Pırlanta markası her kadın hayaline daha kolay ulaşabilsin diye çok geniş bir çeşitlilikte ve çok uygun fiyatlarla herkesi tektaş sahibi yapmayı hedefliyor. Her bütçe için oldukça uygun fiyatlarda bir tektaş alabilir ve evlilik teklifinizi bununla yapabilirsiniz.

Peki, sizce bu bir kural mı? Yani sadece tektaş bir yüzük ile mi evlenme teklifi yapılabilir. Başka model yüzükler evlenme teklifi için kullanılmaz mı? Elbette kullanılır. Evlilik teklifi için en çok tercih edilen ve büyük bir anlam içeren tektaş pırlantalarla birlikte artık baget yüzük modelleri de kullanılıyor. Hem modern, hem de gösterişli olan baget yüzükler artık yeni nesil evlenme tekliflerinde başrollerde yer alıyor.

ankara sınırsız escort

Zen Marka Baget Yüzük Modelleri

Baget yüzükler ismini kullanılan taşların baget kesimlerinden alıyor. Bu modellerde dikdörtgen ve köşeli baget kesim taşlar kullanılıyor. Zen Pırlanta koleksiyonunda Baget yüzükler pırlanta ile muhteşem bir uyum içerisinde sergileniyor. Hem baget taşların göz alıcılığı, hem de onlara eşlik eden pırlanta taşların ışıl ışıl parlaması sonucu ortaya muhteşem bir eser çıkıyor. Hem modern bir tarza sahip olan baget yüzükler günlük kullanımda ve özle anlarda her ortama uyum sağlıyor. Hem de çok şık ve göz alıcı bir etki yaratıyor.

Zen Pırlatan yüzük koleksiyonunun en gözde üyelerinden birisi olan baget pırlanta yüzükleri online alışveriş sayfası üzerinden inceleyebilirsiniz. Zen pırlanta resmi web sayfasında tüm modeller en ince detaylarına kadar sizlere sunulmaktadır. Yine Zen mağazalarını ziyaret ederek baget yüzük modellerini birebir inceleyebilirsiniz.

Evlilik tekliflerinizde yenilikçi ve modern bir yaklaşım sergilemek istiyorsanız bunun için Zen’den baget model bir pırlanta seçebilirsiniz.

Zen Pırlanta

Zen Pırlanta markası çok özel ve değerli bir markadır. Markanın sektöre girişi ile birlikte pırlanta hem sahip olduğu değeri daha çok pekiştirmiş, hem de kadın ve erkekler için çok özel tasarımlarla pırlanta kullanım alanları genişlemiştir. Kadınlar için yüzük, kolye ve bilekliklerde en şık pırlanta tasarımları sizlere sunulmaktadır. Bunun yanında pırlantanın değerine inanan erkekler için de kravat iğneleri, kol düğmeleri, cüzdanlar ve kemerler muhteşem tasarımlarla hazırlanmaktadır.

Kadın ve erkekler için hazırlanmış olan özel tasarım pırlanta ürünlerin tamamını Zen pırlanta resmi web sayfasında bulabilirsiniz. Ya da her biri aynı çeşitlilikte sunum yapan bir Zen mağazasını ziyaret edebilir ve tüm ürünleri görebilirsiniz.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

plesk trial