Hera Emlak – Gayrimenkul ve Yatırım Danışmanlığı Açıldı

KATEGORİ: EKONOMİ/KOBİ HABER


Hera Emlak, her geçen gün gelişen İznik ve bölgesinde yatırım yapmak isteyen yatırımcılara elinde bulundurduğu geniş portföyü ile hizmet vermeye başladı. İsmail Emre ve Hasan Tosun ortaklığında kurulan Hera Emlak, İznik’te emlak ve gayrimenkul danışmanlığı sektörüne yeni bir vizyon ve bakış açısı getiriyor.

İZNİK EMLAK SEKTÖRÜNE HAREKET GETİRİYOR

Medya iletişim ve proje danışmanlığı alanında uzun yıllardır İstanbul, İzmir ve Balıkesir bölgelerinde bir çok büyük firmaya hizmet veren Hera Emlak ortağı Hasan Tosun yaptığı değerlendirmelerde, “İstanbul başta olmak üzere İzmir ve Balıkesir bölgelerinde edindiğimiz birikim ve geniş yatırımcı ağı ile İznik emlak sektöründe hem çiftçimize hem de İznik’e yatırım yapmak isteyen yatırımcılarımıza hizmet vereceğiz. Yatırımcı ağımızda bulunan geniş portföyümüz ile İznik ve bölgesine büyük yatırımlar çekmeyi amaçlıyoruz. Her geçen gün gelişen ve büyüyen İznik’te yatırım yapmak isteyen yatırımcılara en doğru ve uygun yatırımı gerçekleştirmek için çalışıyoruz” dedi.

Hera Emlak ortağı İsmail Emre ise; “Türkiye’nin en büyük illerine yapılan bağlantı yolları ile bir kaç saat mesafede olan İznik, altyapısına yapılan yatırımlar ve eşsiz doğası ile bir çok yatırımcının ilgi odağında. Biz de Hera Emlak – Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı olarak İznik’te yatırım yapmak isteyenlere en doğru yatırımı yapmak için hizmet vermeye başladık.” ifadelerini kullandı.

HERA EMLAK İZNİK’TE YATIRIM YAPMAK İSTEYENLERİ BEKLİYOR

Zeytinlik, bağ, bahçe, tarla ve her türlü gayrimenkul alım satımı için hizmet vermeye başlayan Hera Emlak, geniş portföyü ile İznik emlak sektöründe fark yaratmayı amaçlıyor. İstanbul, İzmir, Balıkesir ve Bursa’da uzun yıllardır faaliyette olan emlak ofisleri ile ortaklık kuran ve geniş bir yatırımcı ağına sahip olan Hera Emlak, bu sayede Türkiye’nin dört bir yanından yatırımcıları İznik’te arsa almaya, yatırım yapmaya çekiyor.

Mahmut Çelebi Mahallesi, Çelebi Sokak No:11 – Terminal yolu girişinde yer alan ofisinde hizmet veren Hera Emlak satılık zeytinlik, bağ, bahçe, tarla ve her türlü gayrimenkulü olan İzniklileri, geniş portföylerinde yer alması için bekliyor.

Hera Emlak Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı’na www.heraemlak.com internet sitesinden ve 0542.810.6227 ile 0530 070 5277 no’lu telefon numaralar ile ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

*

Latest from EKONOMİ

YUKARI ÇIK
Mobilya Takımları | Fur Coats | destek patent | canlı bahis siteleri