İzmir beyaz eşya servisi

İzmir’de yaşayanlar için hizmet veren beyaz eşya servisleri tüm eşyalarınız için haftanın her günü teknik destek sağlamaktadır. Beyaz eşyalarınızda yaşadığınız problemi gidermek için bir telefon uzağınızda olan teknik servisler sayesinde her türlü sorununuzu kısa bir süre içerisinde çözüme kavuşturabilirsiniz.

Özellikle Türkiye’nin en büyük kentleri arasında yer alan İzmir’de işini kaliteli bir şekilde yapan servislere gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz. İzmir beyaz eşya teknik servis hizmeti sunan Ege Merkez Servis profesyonel kadrosu ile İzmir’in tüm bölgelerinize hizmet vermektedir. Beyaz eşya servisi ve klima servisi sunan firma 7 gün 24 saat servis kaydı alarak her zaman bir telefon uzağınızda bulunmaktadır.

Teknik servis hizmeti sunan firmalarda aranan güvenilirlik, donanım, kalite ve her zaman ulaşılabilir olma özelliklerini sağlayan Ege Merkez Servis tüm müşterilerine garanti+ deneyimi yaşatmaktadır. Özellikle yaz aylarının gelmesiyle kullanımı artan klimalar için haftanın her günü hizmet vermektedir. İzmir klima servisi hizmeti sayesinde tüm yaz kullanılacak olan klimaların bakım ve onarım işlemleri kaliteli bir şekilde yapılmaktadır.

Bünyesinde tüm büyük markaların ürünlerine bakım hizmeti sunan firma böylece evinizde kullandığınız hemen hemen tüm ürünlerin bakımını yapabilmektedir. İzmir’in tüm ilçelerinde hizmet vermesi nedeniyle geniş bir servis ağı olan firma aldığınız tüm hizmetlere 1 yıl garanti vermektedir. İzmir Daikin servisi hizmeti gibi birçok farklı markanın klima, kombi ve beyaz eşya servisi ihtiyaçlarınız için gönül rahatlığı ile bu firmayı tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

Previous Story

DESTEK PATENT HAKKINDA

Default thumbnail
Next Story

İzmir Sony Televizyon Servisi

Latest from YAŞAM

İzmir Sony Televizyon Servisi

Her evin vazgeçilmez eğlence kaynağı olan televizyonlar son yıllarda çok fazla gelişti. Büyüyen ekranları, akıllı tv

DESTEK PATENT HAKKINDA

Destek Patent, 1983 yılında sınai haklar (marka, patent, tasarım) alanında hizmet vermek amacıyla iş dünyasının öncü