İznikliler Karamollaoğlu’na destek vermeye devam ediyor

KATEGORİ: SİYASET

Saadet Partisi İznik İlçe Teşkilatının açtığı Cumhurbaşkanlığı için 100 bin imza kampanyasına İznikliler destek vermeye devam ediyor. Karamollaoğlu için atılan imza sayısı 400’ü geçti.   

100 bin imza ile Cumhurbaşkanlığına adaylığını koyan 4 isimden biri olan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu için imzalar verilmeye devam ediyor. 5. günde Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu için toplanan imza sayısı 143 bin 916’ya ulaştı. İznik’te Saadet Partili olmayan vatandaşlar da ilçe seçim kuruluna giderek, Karamollaoğlu için imza veriyor. Saadet Partisi İznik İlçe Teşkilatının eski Hükumet Konağı önünde aştığı “Bir imza ver” kampanyası tüm hızıyla devam ediyor. Cumhurbaşkanlığı adaylığı için İzniklilerin Karamollaoğlu’na verdiği imza sayısı şimdiden 400’ü aştı. SP ilçe başkanı Ramazan Can, sayın Genel Başkanımız Temel Karamollaoğlu’nun Cumhurbaşkanı adaylığına imza veren İznikli hemşehrilerimizi saygı ile selamlıyor, teşekkürlerimizi iletiyorum” dedi.

İmza verme işlemi için son gün ise 9 Mayıs Çarşamba. Son gün mesai bitimi olan 17:00’a kadar vatandaşlar destekledikleri adaylar için imza vermeye devam edebilecek.

 

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

*

Latest from SİYASET

YUKARI ÇIK
Burçlar muhasebe programları