İZNİKSPOR KÜREK TAKIMI TÜRKİYE İKİNCİSİ OLDU

KATEGORİ: SPOR


iznikspor12

İznikspor Kürek Takımı Takım Halinde Deniz Küreği Erkekler Dört Çifte Kategorisinde İkincilik Kupasını Evine Taşıdı. Katıldığı tüm yarışlarda madalya ve kupalarla evine dönen İznikspor Kürek Takımı, başarılarına bir yenisini daha ekledi. Kürekçiler, 26-27 Ağustos 2014 tarihlerinde Sapanca-Kırkpınar parkurunda düzenlenen yarışmalarda takım halinde Deniz Küreği Erkekler Dört Çifte Kategorisinde İkincilik Kupasını kazanmanın heyecanını yaşıyor.

 

ŞAMPİYON DA İZNİK’TEN ÇIKTI

Aynı parkurda düzenlenen Gençler Türkiye Final Şampiyonasında ise Deniz Küreği Erkekler Kategorisinde Turgut Bayram, Türkiye Şampiyonu olmanın mutluluğunu yaşıyor.

 

Sapanca Gölü Kırkpınar Parkuru’nda sona eren şampiyonada deniz küreği kategorisinde Türk Balıkadamlar 1’inci, İznikspor 2’nci, Galatasaray 3’üncü oldu.
Deniz Küreği Erkekler Dört Çifte Kategorisin de yarışan İznikspor Kürek takımı sporcuları Turgut Bayram, Burak Çalık, Ali Berk Karataş, Efe Gürbay ve Ali Uğur takım halinde kazandıkları Türkiye İkincilik Kupasını  belediye başkanı Osman sargına sundular.
İznik Belediye Başkanı Osman Sargın yaptığı açıklamada ” Katıldıkları tüm yarışlarda İznikspor ve İznik’in sesini duyuran gençlerimize başarılar diliyorum. Deniz Küreği Erkekler Dört Çifte Kategorisinde Türkiye İkincisi olan İznikspor Kürek Takımını ve Antrenör Levent Selvi’yi İlçemize kazandırdıkları kupa ve madalyalardan dolayı tebrik ediyorum. Takım ruhu ile mücadele eden tüm genç sporcularımızı ayrıca tek
tek kutluyorum. İznikspor Kürek Takımına ve İlçemize kupa hayırlı olsun” dedi.

 

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

*