Kara Sevda dizisi 7. bölüm fragmanı yayınlandı!

Kara Sevda dizisi 7. bölüm fragmanı yayınlandı!

MAGAZİN

Ekranların sevilen dizisi Kara Sevda 7. bölümüyle bu akşam Star’da. Kara Sevda 7. bölüm fragmanı yayınlanmasıyla beraber dizinin seyircileri de heyecanlandı. Kara Sevda’da Kemal, Leyna’nın sakladığı sırrı öğrenecek mi? Kara Sevda 7. bölüm yeni fragmanı görüntüleri haberimizde..

Kara Sevda dizisi 7. bölümüyle bu akşam saat 20.00’de Star’da. Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Kara Sevda’da heyecan dorukta. Kemal, Leyla’nın sakladığı sırrı öğrenecek mi? Kara Sevda 7. yeni bölüm fragmanıyla karşınızda. Star Tv ekranlarının merakla beklenen dizisi Kara Sevda’da Leyla’nın Kemal’den sakladığı sır ortaya çıkacak mı? Kara Sevda dizisinin 7. bölümü nefesleri kesecek.

NİHAN, KEMAL’DEN UZAK DURABİLECEK Mİ?

Emir ve Nihan’ın mutluluğunu uzaktan izlemek, Kemal’in acısını da intikamını da kamçılar. Artık bu oyunun kuralı yeniden yazılacaktır. Kemal attığı ilk adımdan itibaren, Emir’le sonu gelmeyen çekişmesini başlatmış olacak.

NİHAN’IN TEK ÇARESİ

Nihan ise hayatında daha fazla çekişme istemeyecek. Kalbinin karışmasına engel olmak zorundadır ve çareyi Kemal’den uzak durmakta bulacak. Bu kararla eski düzenine çekilmek isterken, Kemal’den uzak durmanın kendi elinde olmadığını görecektir.  Zeynep konusunda koyulan yasaklara rağmen Ozan Zeynep’in peşini bırakmayacak. Ama yolunu kesen bu sefer ailesi değil, hiç tahmin etmediği biri olacaktır.

LEYLA’NIN BÜYÜK SIRRI

Emir, Tarık ve Zeynep’le bağlarını güçlendirmenin peşindeyken; Kemal’in Leyla’yla dostluğu, tarihi bir an yaşayacaktır. O andan sonra bağları ya kopacak, ya eskisinden de güçlü hale gelecektir.
Kemal’in mücadelesi artık Nihan ve Emir’in yanı başında sürerken, Emir’in içinde taşıdığı şüpheler katlanarak artacaktır.

KARA SEVDA 6.BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Kemal karakolda Zeynep’le ilgili uğradığı şok üstüne bu işin peşini bırakmadı. İzleri takip ettiğinde bulacakları, Kemal’i iyice hırslandırdı.

Kardeşinin zarar görmemesi için her şeyi göze alan Kemal, Nihan’la ilgili bir karar aldı. Bu karar, Nihan’ın kalbinde derin yaralar açtı.  Ozan’ın, Zeynep’in kim olduğunu öğrenmesi, aralarına aşılmaz bir duvar ördü. Ozan bu duvarı umursamasa da, Vildan ve Nihan’ın uyarılarıyla köşeye sıkıştı.

Yılların kıskançlığı Vildan’ı esir alır ve Leyla’ya karşı elindeki en büyük kozu oynadı. Vildan’ın hamlesiyle, Leyla’nın geçmişte bıraktığı savaş kaçınılmaz olarak yeniden başladı.

Kemal, Emir’in ummadığı anda ondan bir adım öne geçti. Kemal’in hamlesiyle kamçılanan Emir; onu daha da zorlu bir savaşın içine çekmeyi başardı.

Fehime’nin aldığı bir haber, ailede soğuk rüzgârlar estirdi. Tarık’ın patlatacağı bombaysa, Kemal’i ailesinin önünde büyük bir sınavdan geçti. Bir yanda Nihan, yaşadıklarından temizlenmek için bir adım atarken; diğer yanda Kemal, geçtiği sınavdan bir kararla ayrıldı. Kemal’in büyük kararı, Emir’le olan mücadelesini baştan yarattı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.