KEPENK TAMİRİ

YAŞAM

Orta ölçekli işletmeler, garajlar, işyerleri ve mağazalar için özel bir güvenlik sistemi oluşturan otomatik kepenk sistemleri yangın ve rüzgar dayanımı da sağlıyor. Elektrik sistemlerinde yaşanan sorunlar nedeni ile otomatik kepenk tamiri gerekli olabilir. Genel olarak kepenk sistemleri ham çelik kullanılarak şekillendirilmekte ve darbe, patlama gibi sorunlara karşı yüksek direnç göstermektedir. Aynı zamanda oturduğunuz yerden açılıp kapanması ile de hayatınızı çok daha kolay bir hale getirebiliyor. Elde ettiğiniz bu kalitenin sürdürülebilmesi ve sistemlerin uzun ömürlü kullanılabilmesi için kepenk tamiri teknik destek taleplerinde alanında uzman ekiplerden yardım almanız önemlidir.

Kepenk Tamiri Nasıl Yapılır?

Elektrik kesintilerinde kepenklerin açılmaması ya da kapanmaması durumları olabilir. Bu durumlarda kepenk tamiri gerekli olabilir. Kepenk sistemlerinde kepenk motoru arızaları da çokça rastlanabiliyor. Otomatik kepenk askılığı, kepenk sistemlerinin sıklıkla rastlanan arızalardan biridir. Arıza durumlarında otomatik kepenk tamiri talepleri ile yaşanan mağduriyetler giderilebilir. Sistemin en önemli parçası kepenk motorudur. Bu nedenle sistem içinde yer alan yay taşı çelik kepenk yayları ile sistem belirli bir dengede kalır. Yaylar arızalandığında sistem durabiliyor. Sorunun daha büyük boyutlara ulaşmaması adına otomatik kepenk tamiri talepleri yapılabilir. Tamir işlemi bitene kadar kepenk sistemleri açılıp kapanmıyor. Bu nedenle kepenk tamiri arıza ilk hissedildiğinde anında yapılmalı ve sistemin daha fazla zarar görmesinin önüne geçilmelidir.

Otomatik Kepenk Sistemi Özellikleri

Daha çok sistem güvenliğinin ön planda olduğu kuyumcu, banka, elektronik eşya gibi işyerlerinde kişileri caydırmak amacı ile bu sistem kullanılıyor. Oluşabilecek arıza kepenk tamiri ile giderilebilir ve herhangi bir güvenlik sorunu oluşturmaz. Çağdaş tasarımları ile de estetik bir konsept ortaya çıkarabiliyor. Farklı renk seçenekleri ile tercih edilen otomatik kepenk sistemleri mikro delikli modeli ile de içerisinin tamamının ya da bir bölümünün görülmesi sağlanabilir. Otomasyon sistemi kumanda, şifreli ya da kartlı giriş çıkış, buton gibi sistemlerle uyumludur. Ani elektrik kesintilerinde bu sistemlerin zarar görmesi durumunda otomatik kepenk tamiri gerekli olabilir.

Sistemin düzenli bakımının yapılması da bu tarz sorunlarla karşı karşıya gelinmesinin önüne geçer. Uzun ömürlü olan ahşap desenli yüzeyi güçlü ancak hafif bir estetik çözümdür. Tercihinize göre açık ya da kapalı tutarak hem ışık, hem de hava kontrolü sağlanabilir. Tüm bu avantajlar arıza durumlarında kullanılamaz, otomatik kepenk tamiri talepleri ile güvenlik ve yalıtım alanında sorunlarınızı anında çözebilirsiniz. Yalıtım ve güvenliğin pekiştirilmesi amacı ile çift katlı bağlantı yüzeyi elde ediliyor. Çevre dostu poliüretan köpük dolgu ve çift cidarlı roll- form alüminyum yüzeyi de sistemin kaliteli özellikleri arasında yer alıyor. İşleyiş konusunda yaşanan sorunları kaliteli kepenk tamiri çözümleri ile giderebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.