İsmail Acar


“Mart’ın sonu bahar”ın isim babası bakın kim çıktı

KATEGORİ: GÜNDEM


CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun 15 Eylül de Bursa’nın İznik ilçesine yaptığı ziyaretinde bir vatandaş, “Martın sonu bahar” diyerek seslenmişti. CHP o sözleri 31 Mart Yerel Seçim sloganı yaptı. Kılıçdaroğlu’da bir televizyon programında, o sloganın İznik’te bir vatandaşa ait olduğunu söylemişti. Programdan sonra herkes o ismi merak etti. Sözcü, merak edilen o isme günler sonra bulmayı başardı.

Bursa İznik’te kahvehane işletmeciliği yapan İsmail Acar, “Kılıçdaroğlu İznik’te konuşma yaptığı sırada “martın sonu bahar” olacak diye seslendim. CHP’nin kullanmış olduğum cümleyi bugün slogan haline getirmesi beni çok mutlu etti. İnşallah bu seçimin sonu bahar olacak” dedi.

KILIÇDAROĞLU O PROGRAMDA NE DEMİŞTİ
Kılıçdaroğlu çıktığı televizyon programında sloganın nasıl ortaya çıktığını şöyle ifade etmişti. “Bursa İznik’te kahvede oturduk canı yanan vatandaş bunu dile getirdi. “İnşallah Mart’ın sonunda bahar gelir” dedi. Bundan güzel slogan mı olur dedik. Bu çok güzel bir ifadeydi. Hepsinin canı yanmış vaziyette. Düne kadar rahat geçinen bu insanlar geçinemiyorlar.”

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

*

Latest from GÜNDEM

YUKARI ÇIK
Mobilya Takımları | Fur Coats | destek patent | canlı bahis siteleri