Okan Bayülgen’in programında çıplak kadın! Soyunan kadının amacı neydi?

MAGAZİN

Beyazıt Öztürk’ten sonra ünlü şovmen Okan Bayülgen’in canlı yayınında da bir eylem yapıldı. Okan Bayülgen programında soyunan kadın ile ilgili ne yaptı. Canlı yayında soyunan çıplak kadın karşısında Okan Bayülgen’in tavrı sosyal medya kullanıcıların büyük takdir toplandı.

Geçtiğimiz günlerde ünlü şovmen Beyazıt Öztürk’ün programında yaşanan eylem girişi uzun bir süre gündemde kalmış ve çok sert eleştiriler almıştı. Beyazıt Öztürk’ün canlı yayında yaşadığı bu eylem girişimin bir benzeri de ünlü şovmen Bayülgen’in canlı yayınlanan “Dada” programında meydana geldi. Başarılı şovmenin sunduğu “Dada” programında bir anda sahneye çıkarak soyunan kadın, yayında konut olan sanatçıları şok etti. Sahneye fırlayarak çıplak protesto eylemi yapmak isteyen kadına Okan Bayülgen’in yaklaşımı ise gecede en çok konuşulan anlarda biri oldu.

Okan Bayülgen’in programında soyundu!

Canlı olarak yayınlanan ve ünlü şovmen Bayülgen‘in sunuculuğu yaptığı programda bir anda seyirciler arasından sahneye çıkan kadın eylemci, çıplak protesto eylemi yapmak istedi. Sahneye çıkarak soyunan kadın karşısında Bayülgen’in soğuk kanlılığı ise herkesi hayran bıraktı. Canlı yayını kesmeyen ve sahnede soyunan kadın ile konuşan Bayülgen, yaptığı eyleme karşı olmadığını ifade etti. Okan Bayülgen’in programında soyunan kadın, sahnede çıplak dururken bir anda kameraların önüne atlayan ünlü şovmen yayını kesmedi ama görüntüyü ekrana verilmesine izin vermedi.

Okan Bayülgen’de soyunan kadın neler söyledi!

Sahneye çıkarak soyunan ve çıplak bir durumda bir süre ünlü şovmen ile konuşan kadın eylemciye neden böyle bir yaptığını soran Bayülgen; “AKP vekilleri” lafını duyar duymaz eyleme izin vermek istemedi. Sahnesinde soyunan eylemci ile canlı yayında sohbet eden başarılı şovmen; “Soyunarak mı protesto etmek istiyorsun, bence evet. Sesini mi yükseltmek istiyorsun, bence evet. Slogan mı atmak istiyorsun, bence evet. Ama ben, çalıştığım bu televizyon kanalını korumak zorundayım. Seni de korumak zorundayım.” ifadelerini kullandı.

Canlı yayında çıplak eylem yapan kadın karşısında ünlü şovmenin tavrı ve nezaketi sosyal medya kullanıcıları tarafından da takdir edildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.