Özel harekat polisleri kaza yaptı

KATEGORİ: ADLİYE/GÜNCEL

Bursa’nın İznik ilçesinde izinli oldukları sırada gezmek için otomobille yola çıkan ikisi Bursa Özel Harekat Şube Müdürlüğün de diğeri Ankara Özel Harekat Daire Başkanlığın da görevli üç polis memuru Yenişehir-İznik Karayolu Derbent rampasın da trafik kazası yaptı.

Meydana gelen kaza da Bursa’da görevli polis memurları Zihni Çeliktaş ve Ramazan Kayalı hafif yaralanırken, Ankara Özel Harekat Daire Başkanlığın da görevli polis memuru Aydın Kocaer ağır yaralandı. Kaza, 20.45 sıralarında Yenişehir-İznik Karayolu Derbent Köyü mevkiinde meydana geldi. Polis memuru Zihni Çeliktaş’ın kullandığı 61 JD 110 plakalı otomobilin direksiyonu kilitlendi. Kontrolü kaybeden Çeliktaş, önün de seyreden İsmail Günün’ün kullandığı 67 EC 607 plakalı ticari araca çarptı.

Kazada Çalışkan ve Kayalı hafif yaralanırken, Kocaer ağır yaralandı. Yaralılar, 112 sağlık ekiplerince İznik Devlet Hastanesine kaldırıldı. Ağır yaralı Kocaer burada yapılan müdahalenin ardından Şevket Yılmaz Devlet Hastanesine sevk edildi. Kazaya karışan ticari araç sürücüsü Günün, ifadesi alınmak üzere jandarma komutanlığına götürüldü. Haberi alan İznik İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Tekin, hastaneye giderek yaralı polisler hakkında bilgi aldı.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

*