Paramparça 48. bölüm fragmanında büyük şok - izle

Paramparça 48. bölüm fragmanında büyük şok – izle

MAGAZİN

Star TV ekranlarının heyecan dolu dizisi Paramparça 48. bölüm için şok üstüne şok yaşanıyor. Paramparça 48. bölüm fragmanı Dilara büyük tehlike yaşarken, Cihan ise Dilara’nın yanında olmayı tercih ediyor. Paramparça 48. bölüm fragmanı ile ilgili tüm detaylar haberimizde..

Ekranların en çok izlenilen dizisi ‘Paramparça’, dün ekrana gelen 47. bölümüyle AB kategorisinde 6.67 rating, 17.07 izlenme payı ve ABC1 kategorisinde 8.83 rating, 19.83 izlenme payı ile birinciliğini yine korudu.

Başrollerini Nurgül Yeşilçay, Erkan Petekkaya, Ebru Özkan ve Barış Falay’ın paylaştığı, senaryosu Yıldız Tunç’a, yönetmenliği ise Altan Dönmez’e ait ‘Paramparça’nın sabırsızlıkla beklenen 48. Bölüm fragmanı da yayınlandı.

PARAMPARÇA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

GERÇEKLER GÜN YÜZÜNE ÇIKTI

Cihan, ailesini paramparça eden Harun’dan intikam almakta kararlıydı. Çekmeceden silahını çıkartan Cihan’ı durduran kişi Yıldırım oldu. Bu esnada silahın patlamasıyla yürekler ağıza geldi. Her ikisinin de yara almadan kurtulduğu bu sahne, izleyenleri ekrana kilitledi.

Dilara’nın yalıyı terk etmesi, Yıldırım’ın Candan ile olan ilişkisi, Hazal’ın bir gece kulübünde yine başını belayı sokması dizinin temposunu bir an olsun düşürmeyen sahnelerdi. Son sahnede ise Dilara’nın Cihan’dan sakladığı hamileliği ortaya çıktı. Cihan, Dilara’nın ultrason sonuçlarını görmesiyle büyük bir şok yaşarken, bu sahne sosyal medyada en çok konuşulan konular arasına girdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.